• Informacje na temat:

  brad pitt plotki

Artykuły na temat: brad pitt plotki
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się

  Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie nie są już małżeństwem. Sąd w Los Angeles orzekł, że od tej chwili, w świetle prawa ich związek jest nieważny...

 • Brad Pitt jest bisesksualny?

  Brad Pitt jest biseksualistą od 10 lat? Najnowszy numer "Star Magazine" skupia się na tym, że gwiazdor... wynajmuje chłopców.

 • Brad Pitt miał wypadek?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku.

 • Brad Pitt: Jestem dorosły!

  Hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt, odtwórca roli Achillesa w superprodukcji "Troja" , wyznał niedawno, że plotki o jego romansach na planie nie są już w stanie wyprowadzić go z równowagi. Aktor zdradził także, co najbardziej go zaskoczyło, kiedy stał się gwiazdą, dlaczego lubi krzesła i woli mieć 40 zamiast 20 lat.

 • Brad Pitt zagra zmarłego muzyka?

  Według informacji pojawiających się w amerykańskich mediach, słynny aktor Brad Pitt miałby wcielić się w rolę Jeffa Buckley'a, tragicznie zmarłego w 1997 roku amerykańskiego artysty. Plotki te zdementowała matka Buckley'a.

 • Brad Pitt: Aniston czy Jolie?

  Czy Brad Pitt wróci w ramiona byłej żony, Jennifer Aniston? To pytanie ostatnio zadają sobie wszyscy jego fani.

 • Brad Pitt nie zastąpi Toma Cruise'a

  Brad Pitt ( "Pan i Pani Smith" , "Troja" ) zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał zastąpić Toma Cruise'a ( "Ostatni samuraj" , "Wojna światów" ) w kolejnym filmie z serii "Mission: Impossible" . Rzecznik Pitta powiedział w rozmowie z "New York Daily News", że plotki te są "całkowicie sfabrykowane".

 • Brad Pitt kończy z kinem?

  Świat obiegła szokująca wiadomość. Brad Pitt zapowiedział, że za trzy lata kończy aktorską karierę. Szczera prawda? A może tylko sprytny chwyt marketingowy?

 • Brad Pitt zagra zmarłego muzyka?

  Według informacji pojawiających się w amerykańskich mediach, słynny aktor Brad Pitt miałby wcielić się w rolę Jeffa Buckley'a, tragicznie zmarłego w 1997 roku amerykańskiego artysty. Plotki te zdementowała matka Buckley'a.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  .... W taki właśnie świat Ayer wrzuca weterana II wojny światowej, Dona "Wardaddy'ego" Colliera, w którego wciela się Brad Pitt. Do jego plutonu dołącza grany przez Logana Lermana Norman Ellison, młody(...) różnych terenach i kontynentach - od Normandi i Afryki Północnej po ostatnie bitwy w Niemczech". Żołnierze w Furii Załogą Furii dowodzi grany przed Brada Pitta Don Collier, znany lepiej pod pseudonimem...

Zdjęcia na temat: brad pitt plotki
Wideo na temat: brad pitt plotki
 • Brad Pitt jest biseksualistą?

  Brad Pitt jest biseksualistą od 10 lat? Najnowszy numer "Star Magazine" skupia się na tym, że gwiazdor… wynajmuje chłopców. Świadczy o tym wypowiedź Heshama Ibrahima, który twierdzi, że jakiś czas temu Brad korzystał z portalu dla bogatych mężczyzn o skłonnościach bi i homoseksualnych. To właśnie tam miał wynająć sobie kochanka. Podobno Angelina nie ma nic przeciwko temu, gdyż sama znana była ze

Dyskusje na temat: brad pitt plotki