• Informacje na temat:

  brad pitt rodzeństwo

Artykuły na temat: brad pitt rodzeństwo
 • Angelina Jolie i Brad Pitt adoptują sierotę z Syrii?!

  Czyżby liczna rodzina Angeliny Jolie (40 l.) i Brada Pitta (51 l.) miała się powiększyć? Zagraniczne media twierdzą, że para chce adoptować kolejne dziecko. Tym razem ma to być sierota z Syrii.

 • Brad Pitt i Naomi Watts do korekty

  Brad Pitt ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) będą gwiazdami filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści Jonathana Franzena "Korekty". W środowisku już mówi się, że ta realizacja będzie wydarzeniem 2005 roku. Sukces produkcji mają zapewnić nie tylko znani aktorzy, ale również także Robert Zemeckis ( "Ekspres Polarny" ), który zainteresował się projektem.

 • Pitt dementuje plotki o adopcji

  Według niedawnych doniesień, Angelina Jolie (32 l.) miała zamiar adoptować kolejne dziecko z Afryki, aby dwuletnia Zahara nie czuła się samotna wśród rodziny o innych narodowościach. Brad Pitt (43 l.) zaprzecza tej wiadomości.

 • Pitt i Jolie najbardziej seksowni

  Brad Pitt (42 l., "Troja" ) i Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) zajęli pierwsze miejsca w plebiscycie mającym wyłonić najseksowniejsze gwiazdy Hollywood. Aktorzy zostali wybrani parą numer jeden. Plebiscyt przeprowadził magazyn "America's InStyle".

 • Jolie wraca do kraju z nowym synem

  W zeszłym tygodniu rodzina Angeliny Jolie i Brada Pitta powiększyła się o kolejne dziecko. Tym razem aktorka adoptowała trzyletniego Paxa Thiena - sierotę z wietnamskiego miasta Ho Chi Minh. Wczoraj w nocy wszyscy wrócili do USA.

 • Angelina Jolie: Szczegóły porodu

  Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) i Brad Pitt (42 l., "Troja" ) po raz pierwszy od czasu narodzin wspólnej córeczki Shiloh złożyli publiczne oświadczenie, w którym dziękują personelowi szpitala Cottage Medi-Clinic za wysiłek i zaangażowanie podczas porodu.

 • Kolejne dziecko Jolie

  Angelina Jolie oświadczyła ostatnio, że zamierza zostać przy dotychczasowym wędrownym trybie życia u boku swojego partnera Brada Pitta i szóstki ich dzieci. Co więcej, aktorka nie chce na tym poprzestać i już myśli o dalszym powiększeniu rodziny.

 • Angelina Jolie w ciąży?

  Hollywoodzka para Angelina Jolie - Brad Pitt chce mieć kolejne dziecko.

 • Nowa adopcja Brangeliny!

  Jolie (32 l.) i Pitt (43 l.) adoptują czwarte dziecko. Czyżby w ten sposób chcieli uratować swój związek? Para ma już czwórkę dzieci - "własną" roczną Shiloh, dwuletnią Zaharę z Etiopii, pięcioletniego Maddoxa z Kambodży i trzyletniego Paxa Thiena z Wietnamu.

 • Pitt i Jolie: Historia pewnej plotki

  Naprawdę nie wiadomo już, w co wierzyć. Najpierw słynna zakochana para Brad Pitt (42, "Troja" ) i Angelina Jolie (30 l., "Mrs & Mrs Smith" ) oświadczyła, że nigdy się nie pobierze. Potem świat obiegła informacja o sekretnych przygotowaniach do ślubu. Teraz wybuchła kolejna medialna bomba - najsłynniejsza hollywoodzka para, nazywana przez tabloidy "Brangelina", zawarła związek małżeński.

Wideo na temat: brad pitt rodzeństwo
 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Moneyball

  Historia Billy'ego Beane'a (Brad Pitt) - managera drużyny baseballowej Oakland Athletics, który podjął zakończoną sukcesem próbę wprowadzenia swoich zawodników na szczyt. Beane korzystał ze skomplikowanych analiz generowanych przez komputer, by planować kolejne trenerskie posunięcia. Przygotowując zespół do sezonu 2002, Billy musiał stawić czoła przygnębiającej prawdzie: jego drużyna Oakland A's ponownie straciła najlepszych graczy na rzecz dużych klubów (i świetnych zarobków). Zdecydowany...

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.