• Informacje na temat:

  brad pitt z rodzicami

Artykuły na temat: brad pitt z rodzicami
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się

  Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie nie są już małżeństwem. Sąd w Los Angeles orzekł, że od tej chwili, w świetle prawa ich związek jest nieważny...

 • Brad Pitt zamiast Ledgera

  W "Tree of Life", najnowszym filmie jednego z najbardziej tajemniczych reżyserów na świecie, Terrence'a Malicka, Brad Pitt wystąpił w roli, którą pierwotnie miał zagrać Heath Ledger. Prace nad produkcją właśnie się kończą. Premiera przewidywana jest na przyszły rok.

 • Angelina Jolie przesłuchana przez FBI w sprawie Brada Pitta

  Angelina Jolie została przesłuchana w ramach dochodzenia, jakie FBI prowadzi w sprawie Brada Pitta, oskarżanego przez aktorkę o przemoc domową.

 • Brad Pitt o Sherlocku Holmesie

  Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Brad Pitt i Brad Grey założyli firmę producencką, która współpracować ma z wytwórnią Warner Bros. Teraz w Sieci pojawiły się doniesienia o pierwszym wspólnym projekcie partnerów.

 • Brad Pitt kończy z kinem?

  Świat obiegła szokująca wiadomość. Brad Pitt zapowiedział, że za trzy lata kończy aktorską karierę. Szczera prawda? A może tylko sprytny chwyt marketingowy?

 • Brad Pitt musi chodzić o lasce

  Brad Pitt może obecnie poruszać się jedynie z pomocą laski. Gwiazdor zerwał sobie wiązadło w kolanie, gdy upadł, niosąc swoją trzyletnią córkę Vivienne.

 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt i Naomi Watts do korekty

  Brad Pitt ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) będą gwiazdami filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści Jonathana Franzena "Korekty". W środowisku już mówi się, że ta realizacja będzie wydarzeniem 2005 roku. Sukces produkcji mają zapewnić nie tylko znani aktorzy, ale również także Robert Zemeckis ( "Ekspres Polarny" ), który zainteresował się projektem.

 • "World War Z": Brad Pitt jest legendą

  ...tytule. "World War Z" ma być horrorem globalnym. Pierwsze kilkanaście minut filmu to w zasadzie wypis najbardziej kanonicznych scen w gatunku. Wzorowa amerykańska rodzina (Brad Pitt, Mireille Enos plus(...) nieumarłej entropii, w samym środku zombie-apokalipsy, nikt nie może czuć się bezpiecznie: ani cywile, ani wojskowi, ani nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych; nikt poza Bradem Pittem. Jasnym...

Zdjęcia na temat: brad pitt z rodzicami
Wideo na temat: brad pitt z rodzicami
 • Córka Jolie i Pitta przygotowuje się do zmiany płci?

  9-letnia Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, coraz bardziej upodabnia się do chłopca. Niedawno dziewczynka poprosiła rodziców, by zwracali się do niej „John”. Teraz zrobiła kolejny krok, aby wyglądać bardziej "męsko". Postanowiła obciąć włosy na krótko, by zerwać z damskim wizerunkiem. W nowej fryzurze biologiczna córka aktorskiej pary do złudzenia przypomina Brada Pitta w młodości