• Informacje na temat:

  brad pitt zaręczyny

Artykuły na temat: brad pitt zaręczyny
 • Brad Pitt: Byłe narzeczone razem

  Byłe towarzyszki życia Brada Pitta ( "Troja" , "Mr and Mrs Smith" ) Gwyneth Paltrow ( "Dowód" ) oraz Jennifer Aniston ( "Wykolejony" ) pojawią się razem w jednym filmie. Panie planują zagrać w nowym thrillerze, w którym Aniston wcieli się postać złego charakteru. Na razie brak jednak bliższych informacji dotyczących planowanego projektu.

 • Paltrow i Pitt ponownie razem?

  Dawni kochankowie Brad Pitt i Gwyneth Paltrow spotkają się ponownie, tym razem na planie filmowym obrazu "Dirty Tricks".

 • Pitt i Jolie: Tatuaż z okazji zaręczyn

  Gwiazdorska para Brad Pitt i Angelina Jolie z okazji zaręczyn chce zrobić sobie taki sam tatuaż. W tej chwili zastanawiają się nad odpowiednim miejscem i wybierają wzór.

 • Pitt i Jolie: Wspólny film i... ślub!

  Film "Pan i Pani Smith" z 2005 roku doprowadził zdaniem wielu do zakończenia małżeństwa Brada Pitta i Jennifer Aniston i głośnego romansu aktora z Angeliną Jolie. Po 7 latach Pitt i Jolie wciąż są razem, a przed nimi kolejny wspólny film i... być może ślub.

 • Gwyneth Paltrow znów powiedziała "tak" Bradowi

  Gwyneth Paltrow po raz drugi wyjdzie za mąż. Aktorka zaręczyła się z producentem telewizyjnym Bradem Falchukiem. W latach 90. gwiazda była narzeczoną innego Brada, Brada Pitta.

 • Rozwód "celebrytów idealnych"

  Żadna inna para nie przyciągała tyle uwagi, co Angelina Jolie i Brad Pitt. Teraz świat latami będzie żył rozwodem "celebrytów idealnych".

 • J. P. Jeunet: "Nie szukam pięknych aktorów"

  ...gościliśmy w Polsce. "Bardzo długie zaręczyny" to opowieść o miłości na tle wydarzeń I wojny światowej. Jean Pierre Jeunet liczy na to, że - podobnie jak jego poprzedni film "Amelia" - również "Bardzo długie zaręczyny" spodobają się widzom i odniosą sukces.

 • Jennifer Aniston topless

  Kilka dni po ujawnieniu informacji o ślubie Brada Pitta i Angeliny Jolie, 45-letnia Aniston zaprezentowała się światu topless w reklamie marki Glaceau Smart. Przypomnijmy, że była gwiazda serialu "Przyjaciele" była przez 5 lat żoną Brada Pitta. Para rozstała się w 2005 roku, kiedy aktor poznał na planie filmu "Pan i pani Smith" Angelinę Jolie. Od maja 2011 roku Aniston spotyka się z Justinem...

 • Narzeczony Jennifer Aniston złamał jej palec

  ...2000-2005 Jennifer Aniston była żoną aktora Brada Pitta. Za rozpad małżeństwa obwinia się Angelinę Jolie, z którą Pitt nawiązał romans na planie filmu "Pan i Pani Smith". Interesują Cię plotki...

 • Filmy w 2005 roku

  ...: Dogrywka" (14 stycznia), kontynuacja przebojowej komedii kryminalnej z 2001 roku. Na planie opowieści ponownie spotkała się bowiem plejada hollywoodzkich gwiazd, m.in. George Clooney, Brad Pitt, Julia(...)-Pierre'a Jeuneta, "Bardzo długie zaręczyny" . Melodramat z udziałem Audrey Tautou, bohaterki słynnej "Amelii" , zapowiadany jest na wielki przebój. Pozostałe interesujące tytuły...