• Informacje na temat:

  bradleyem cooperem

Artykuły na temat: bradleyem cooperem
 • Kiedy modelka była dziewczyną Cristiano Ronaldo, chętnie pozowała z nim do zdjęć podczas oficjalnych imprez czy na trybunach turniejów tenisowych. Teraz, gdy jest w związku z Bradleyem Cooperem, unika pozowania na ściankach z ukochanym. Dotąd można było zobaczyć jedynie ich wspólne zdjęcia zrobione z ukrycia. Modelka i aktor, którzy niebawem będą obchodzili pierwszą rocznicę związku...

 • Bradley Cooper jako snajper

  Bradley Cooper przybrał na masie, by zagrać legendarnego amerykańskiego żołnierza, Chrisa Kyle'a. To jednak nie było najtrudniejszą częścią jego roli w filmie "Snajper".

 • "Limitless": Bradley Cooper wystąpi gościnnie w serialu!

  Jesienią na ekrany wchodzi serial "Limitless" na podstawie filmu "Jestem Bogiem" z Bradleyem Cooperem w roli głównej. Sprawdź szczegóły!

 • Bradley Cooper złożył hołd Chrisowi Kyle'owi

  Dokładnie dwa lata po szokującej śmierci amerykańskiego snajpera, Chrisa Kyle'a, Bradley Cooper złożył hołd uznania dla jego bohaterskiej postawy. Artysta wciela się w tę postać w najnowszym obrazie Clinta Eastwooda - "Snajper".

 • Lady Gaga i Bradley Cooper zamieszkali razem?!

  W zagranicznych mediach pojawiły się nowe doniesienia na temat rzekomego romansu Lady Gagi (33 l.) i Bradleya Coopera (44 l.)!

 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Lady Gaga w ciąży. Ojcem Bradley Cooper

  ...tabloidy publikują kolejne rewelacje. Amerykański magazyn "Woman's Day" donosi, że Shayk, mimo rozstania z Cooperem, spodziewa się drugiego dziecka. Co więcej, w ciąży z aktorem ma być też Lady Gaga...

 • Bradley Cooper nago w sesji dla magazynu 'W"

  Bradley Cooper rozebrał się na okładce lutowej edycji magazynu "W". Sesja aktora w przebraniu i stylizacji mima to część projektu Tima Walkera.

 • Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się!

  A jednak! Jak się okazało, pogłoski o zerwaniu Iriny Shayk (33 l.) i Bradleya Coopera (44 l.) nie były wyssane z palca.

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

Zdjęcia na temat: bradleyem cooperem
 • Bradley Cooper
Wideo na temat: bradleyem cooperem
 • Magazyn Forbes w poniedziałek 21 lipca opublikował listę najlepiej zarabiających aktorów. Robert Downey Jr. drugi rok z rzędu znalazł się na szczycie. W 2013 roku zarobił 75 mln dolarów. Wrestler i aktor Dwayne Johnson zajął drugie miejsce - zarobił 52 mln dolarów. Bradley Cooper, Leonardo DiCarpio i Chris Hemsworth znaleźli się w pierwszej piątce/ źródło: CNN Newsource/x-news

 • Kocham Cię, Beth Cooper

  Denisowi Coovermanowi (PAUL RUST) przypadł zaszczyt wygłaszania mowy pożegnalnej na koniec liceum. Chłopak był piątkowym uczniem, robił karierę w gazetce. Jednym słowem jest szkolną ofermą. Przez cztery lata chodzenia do ogólniaka nie zaznał żadnej z licealnych przyjemności - nie wracał do domu po wyznaczonej godzinie, nie zniszczył mienia, nie pił, nie bił się, nie imprezował. Nie wie czym są szybkie samochody i szybkie kobiety (z kobietami w ogóle nie ma żadnego doświadczenia). To się...

 • "Limitless"

  "Limitless". Serial oparty na fabule filmu pod tym samym tytułem z 2011 roku. W telewizyjnej wersji będziemy śledzić losy Briana Fincha, który po zażyciu narkotyku NZT, odkrywa że posiada niezwykłe zdolności. Postanawia wykorzystać je w dobrym celu i zaczyna pomagać FBI. Jeżeli opis nie jest zbyt zachwycający, to z pewnością warto obejrzeć kilka pierwszych odcinków dla Jennifer Carpenter (Debra z "Dextera"). W serialu pojawi się też Bradley Cooper, który jest jednym z producentów serii.

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.