• Informacje na temat:

  bradshaw sarah

Artykuły na temat: bradshaw sarah
 • "Seks w wielkim mieście": ​Co Sarah Jessica Parker zabrała z szafy Carrie Bradshaw?

  Od zawrotnej kolekcji butów, po kreacje od topowych projektantów - Carrie Bradshaw miała jedną z najbardziej pożądanych szaf na świecie. Z okazałej garderoby, Sarah Jessica Parker odtwórczyni głównej roli, zachowała jeden element - wisiorek z imieniem Carrie.

 • Zagra młodą Carrie Bradshaw

  Wiadomo już kto zagra młodą Carrie Bradshaw - postać znaną z "Seksu w wielkim mieście". Już niedługo widzowie znowu będą mogli śledzić jej perypetie. Serial "The Carrie Diaries" pokaże jej losy jako nastolatki, a główną rolę zagra AnnaSophia Robb.

 • "Seks w wielkim mieście": Poznaj tajemnice Carrie Bradshaw

  Do Nowego Jorku - swojego miejsca na ziemi - przeprowadziła się 11 lipca 1986 r. - Kobiety przyjeżdżają do Nowego Jorku w poszukiwaniu miłości i metek - twierdzi Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker(...). - Na mężczyznach może i nie znam się, ale na butach, i owszem! Kiedy jedne drzwi zamykają się w życiu, otwiera się kolejne pudełko - oznajmiła Bradshaw. Raz Miranda wyliczyła, że przyjaciółka ma ponad...

 • Zagubiona Sarah Jessica Parker

  Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli felietonistki Carrie Bradshaw w kultowym serial u i filmie "Seks w wielkim mieście", wyznała, że nie podoba jej się rozwiązły styl życia tej postaci oraz jej ekranowych przyjaciół.

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker zajmie się wydawaniem książek

  Jako Carrie Bradshaw, bohaterka "Seksu w wielkim mieście" pisała felietony do prasy. Teraz Sarah Jessica Parker wraca do słowa pisanego. Będzie szukać interesujących powieści dla wydawnictwa Hogarth.

 • Sarah Jessica Parker ikoną mody

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker (38 l.), czyli Carrie Bradshaw z serial u "Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście", została wyróżniona nagrodą Fashion Icon przez amerykańskich projektantów mody zrzeszonych w Council Of Fashion Designers Of America.

 • Buty w stylu Carrie Bradshaw

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker zdobyła sławę, grając wielbicielkę szpilek Manolo Blahnika w serialu "Seks w wielkim mieście". Kilka lat po zakończeniu produkcji, gwiazda znów pokaże się w butach tej marki. Tym razem jednak w kolekcji własnego autorstwa.

 • Apartament Carrie Bradshaw sprzedany

  Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji został sprzedany. Za 6,1 mln funtów na aukcji znalazł nowego właściciela apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker wraca na ekrany!

  Carrie Bradshaw dla wielu kobiet była ikoną mody. Pisarka grana przez Sarę Jessicę Parker łamała nie tylko tabu odzieżowe, ale głównie... obyczajowe.

 • Apartament Carrie Bradshaw na sprzedaż

  Jeden z najbardziej stylowych domów w historii amerykańskiej telewizji trafił na sprzedaż. Za 9,65 mln dolarów można kupić apartament, w którym mieszkała bohaterka "Seksu w wielkim mieście", Carrie Bradshaw.

Zdjęcia na temat: bradshaw sarah
Wideo na temat: bradshaw sarah
 • Sarah Jessica Parker

  Przez lata jej znakiem były... szpilki Manolo Blahnika. W serialu zagrała elegancką i wyzwoloną Carrie Bradshaw.

Dyskusje na temat: bradshaw sarah