• Informacje na temat:

  brahim zaibat madonna

Artykuły na temat: brahim zaibat madonna
 • Madonna ma nowego chłopaka? Jest od niej 36 lat młodszy

  Sampaio i Aboubakar Soumahoro, Brahim Zaibat oraz Brazylijczyk Jesus Luz . Madonna jest matką szóstki dzieci. Lourdes i syn Rocco (owoc małżeństwa z reżyserem Guyem Ritchiem ) są jej biologicznymi(...) kończy tegoroczne występy w Miami, gdzie w sumie zaplanowano siedem koncertów. W 2020 r. Madonna przeniesie się do Europy, by zaprezentować się w Lizbonie, Londynie i Paryżu (w sumie 37 występów...

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams razem na wakacjach. "Rodzinna terapia w wodzie"

  Plotkarskie media twierdzą, że Madonna i Ahlamalik Williams od niedawna są parą. Najnowsze wpisy na Instagramie pokazują, że tancerz towarzyszy gwieździe także podczas jej urlopu.

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams są parą? "Miłość nie zna różnicy wieku"

  ..."Powiedziała nam, że jest w nim zakochana i że nie musimy się o niego martwić" - takie słowa Madonny przekazał ojciec młodszego o 36 lat od Królowej Popu tancerza Ahlamalika Williamsa. Plotkarskie media twierdzą, że Madonna i Ahlamalik od niedawna są parą.

 • Madonna: Przepychanki i awantury

  Chaos i pozamykane ulice we Florencji - tak wyglądało historyczne centrum miasta w niedzielny wieczór, gdy Madonna przyszła zwiedzić Galerię Uffizi po godzinach otwarcia. W napierającym tłumie fanów doszło do przepychanek i awantury, interweniowała policja.

 • Młody tancerz mężem Madonny?

  ...24-letni tancerz Brahim Zaibat ponoć oświadczył się 53-letniej gwieździe pop Madonnie.

 • Nowy chłopak Madonny ma 24 lata

  Gwiazda pop Madonna to "zwykła kobieta". Tak przynajmniej twierdzi nowy partner artystki - francuski tancerz Brahim Zaibat.

 • 24-letni chłopak Madonny jest wzorcem dla jej dzieci

  ...53-letnia Madonna spotyka się obecnie z 24-letnim francuskim tancerzem Brahimem Zaibatem. Wokalistka przekonuje, że mężczyzna świetnie sprawdza się w roli opiekuna małoletnich dzieci gwiazdy(...) jest przekonana, że Brahim Zaibat jest odpowiednim modelem dla jej potomstwa. Media przypominają, że obecny partner Madonny jest jedynie o 9 lat starszy od córki gwiazdy, Lourdes. Zobacz teledyski...

Zdjęcia na temat: brahim zaibat madonna