• Informacje na temat:

  brak zaufania

Artykuły na temat: brak zaufania
 • Chajzer wprowadza w błąd

  Reklama z udziałem Zygmunta Chajzera, który namawia do wysłania "pustego" SMS-a wprowadza konsumentów w błąd - uznała Komisja Etyki Reklamy. Komisja apeluje do organizatorów konkursów o niewykorzystywanie zaufania konsumentów.

 • Miała życie jak z bajki, ale...

  Andżelika Piechowiak dostała rolę w najpopularniejszym serialu "M jak miłość" i to razem z ukochanym. Razem prowadzili też firmę, kupili apartament. Ale jej partner okazał się niegodny zaufania. Dziś zaczyna od nowa.

 • Liv Ullman: Potrzeba bycia słyszaną

  Bohaterowie "Panny Julii" próbują się sobie zwierzać, szukają bliskości i zaufania, ale tak naprawdę pozostają samotni... Tak jak my z naszymi telefonami! - mówi Liv Ullman, która powróciła na fotel reżysera po 14 latach przerwy. Jej najnowszy film wchodzi w piątek, 9 października, na ekrany polskich kin.

 • ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

  W tym roku Romę Gąsiorowską można oglądać w aż trzech projektach, z których każdy opowiada o miłości. Zdaniem aktorki spora w tym zasługa... macierzyństwa. - Mam poczucie, że odkąd jestem matką zmieniły mi się warunki. Mam inną energię - tłumaczy. W jej filmografii nie brak jednak także ról dramatycznych - jak kreacja Sylwii w "Sali samobójców" Jana Komasy czy ta stworzona na potrzeby...

 • K. Minogue późno zaczęła

  Kylie Minogue dopiero po 10 latach swojej kariery zaczęła sama pisać piosenki. Australijska piosenkarka żałuje, że stało się to tak późno. Jak wyjaśnia, stało się tak ze względu na jej brak wiary we własne umiejętności kompozytorskie.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": "Już nie jest moją córką" - mówi mama uczestniczki

  ..."Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny program budzi wiele emocji nie tylko u widzów, ale także u uczestników i ich rodzin. Brak wiedzy na temat przyszłego partnera swojego dziecka budzi u rodziców prawdziwy roller coaster emocji. Coś o tym wie przede wszystkim Joanna, której mama od samego początku nie pochwała jej decyzji.

 • Członkowie walijskiej grupy Manic Street Preachers otwarcie skrytykowali swoją wytwórnię Sony Music i określili ją mianem niekompetentnej. Powodem zdenerwowania muzyków jest fakt, iż poprzez brak odpowiednich zabezpieczeń, za pośrednictwem strony www.sonymusic.com, do Internetu przedostały się nowe utwory MSP.

 • Ryszard Rembiszewski czeka na propozycje

  Cieszy mnie powrót na wizję - przyznaje Ryszard Rembiszewski. - Choć na brak zajęć nie narzekam, lubię swoje "zabieganie".

 • Katarzyna Trzaskalska: Odpowiada mi ten redakcyjny pośpiech

  Kiedyś Katarzyna Trzaskalska myślała, że brak pracy będzie tragedią. Ale na urlopie macierzyńskim była szczęśliwa. Teraz znów ją oglądamy, a ona cieszy się z nowych wyzwań.

 • Cezary Morawski formalnie dyrektorem Teatru Polskiego

  Cezary Morawski został we wtorek formalnie powołany przez zarząd woj. dolnośląskiego na stanowisko dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Przeciwko Morawskiemu protestuje zespół teatru; zarzuca mu brak kompetencji i uważa, że konkurs, w którym został wybrany był "ustawiony".

Zdjęcia na temat: brak zaufania
Dyskusje na temat: brak zaufania
 • Re: "39 i pół tygodnia": Alan Andersz nikomu nie ufa i... boi się ludzi!

  Z czym się wiąże brak zaufania dla ludzi? Nie ma przyjaciół? Samotnik i dziwak.

 • Re: "Barwy szczęścia": Młody polski aktor uzależnił się od narkotyków! Jest już po odwyku

  Zamiast uczyć sie ,został{ aktorem?!} gdzie była wtedy jego matka?! A teraz i matka i synek zawsze będą mieć pod górkę, BO TO TAKI BRAK ZAUFANIA ZOSTANIE...

 • Re: "M jak miłość": Maria odwzajemni czułości Artura, ale nie wybaczy mu zdrady!

  Basia ma ojca i matke tylko osobno mieszkaja. Jak mozna byc z osoba do ktorej milosc wygasla i brak zaufania. Rodzice basi ze wzgledu na nia maja poprawne uklady.

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Piotr Zelt szykuje się do ślubu

  W 2012r. rozwód, w listopadzie 2013r. byłby już ojcem następnego dziecka, gdyby się okazało, że to nie jego, z obecną partnerką są parą od 2013r. roku. To gdzie ten smutek i brak zaufania do kobiet. Według mnie bardzo szybko się pocieszał i znajdował nową partnerkę.

 • Re: "M jak miłość": Magda poznaje prawdę!

  Marcin radzi Magdzie żeby dala drugą szansę Olkowi ,a czy on dał szansę Izie . Zdrada jest dużo gorsza niż brak zaufania , zresztą Iza miala solidne podstawy zeby nie ufać Marcinowi . dla mnie cała rodzina Chodakowskich jest jakaś dziwna , zdrady , brak zaufania , skakanie z kwiatka na kwiatek , począwszy od Aleksandry i Grzegorza , skończywszy na Marcinie i Olku

 • Re: "Adam i Ewa": Jak wygląda dziś córka Waldemara Goszcza?

  Ludzie, którzy przeżyli ciężki wypadek, jak pan Radosław Pazura, powinni prowadzić kampanie promujące myślenie na drodze. W głowie mi się nie mieści, jak pomimo tylu informacji o wypadkach, jak można jeździć balansując na granicy życia i śmierci. To, co wyprawia się na drogach, przeraża. Jazda na styk, brak ograniczonego zaufania, ponaglanie innych jazdą na zderzaku.... Dla piratów drogowych

 • Re: "Na dobre i na złe": Rozstanie Hany i Piotra

  Ja myślę, że Hana i Piotr będą ze sobą. Na razie brak zaufania ale jak dziecko się urodzi będzie dobrze. Małymi kroczkami będzie się rodziło nowe uczucie, jeżeli Piotra wcześniej nie uśmiercą.

 • Re: Czyje to dziecko?

  ciekawe jak profesor na to zareaguje? Jednak młodzi mają rację,nie wiążąc się mimo dzieci. Brak zaufania..... to już ziarno rozwodu.

 • Re: Czyje to dziecko?

  po latach ze cos takiego zrobil moj maz, to ma rozwod podpisany za brak zaufania.

 • Re: Czyje to dziecko?

  Jesteś kretyn a nie "ojciec". Mieć takiego męża to lepiej ie mieć wcale. Współcziję żonie...No chyba ,że żona zasługuje na taki brak zaufania a wtedy to tobie współczuję... gdy moja żona urodziła dzieci (łącznie 2 synów i córka) dyskretnie - aby nikt nie wiedział - przeprowadziłem badania DNA, trochę to kosztuje (ok. 2000 zł), ale przynajmniej jestem pewien, że wychowuję swoje dzieci - polecam