• Informacje na temat:

  brandon lee zdjęcia

Artykuły na temat: brandon lee zdjęcia
 • Brandon Lee: Zginął na planie filmu

  Gdyby żył, w sobotę, 1 lutego świętowałby 55. urodziny. Synowi legendarnego Bruce'a Lee - Brandonowi - nie dane było przebić popularnością ojca. U progu kariery, w trakcie prac nad filmem "Kruk", został śmiertelnie postrzelony przez kolegę z planu. Miał 28 lat.

 • Bruce Lee: Legenda smoka

  Aktorem kultowym można zostać bardzo szybko, wystarczy jedna rola w filmie, który trafia w swój czas i odbiorców. Ale pozostać legendą po latach - to przytrafia się nielicznym. Jednym z nich jest Bruce Lee, który odszedł 46 lat temu.

 • Bradley Cooper w remake'u "Kruka"

  Gwiazdor Hollywood, Bradley Cooper, ma ponoć zagrać w remake'u thrillera fantasy "Kruk". Na planie oryginalnej wersji tego filmu w 1993 roku zmarł tragicznie aktor Brandon Lee, syn legendarnego Brucea Lee.

 • Powstanie remake "Kruka"

  Mimo wielu trudności reżyser Corin Hardy stanie za kamerą realizacji nowej adaptacji kultowego komiksu Jamesa O’Barra. Zdjęcia mają się rozpocząć w marcu 2016 roku.

 • Nowi aktorzy w "Catwoman"

  Alex Borstein ( "Bad Boy" , "Showtime" ) i Michael Massee ("Kruk", "Amistad" , "Gra" ) dołączyli do obsady widowiska "Catwoman" . Zdjęcia do filmu, opowiadające o przygodach bohaterki rysunkowych opowieści wydawnictwa DC Comics, już trwają. Tytułową postać gra zdobywczyni Oscara Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" ).

 • William Friedkin morduje w Hiszpanii

  Nad kolejną wersją scenariusza historii pracuje obecnie Brandon Boyce ("Uczeń szatana"). "Serpentine" będzie opowieścią o czarującym i uroczym sprytnym manipulatorze, który na drogach Hiszpanii(...) Gary Lucchesi ( "Miłość w Nowym Jorku" , "Dotyk przeznaczenia" ) i Burt Sugarman ("Dzieci gorszego Boga", "Zbrodnie serca"). Zdjęcia do "Serpentine" mają rozpocząć się jesienią i realizowane będą...

 • Jason Mamoa w nowej wersji "Kruka"

  ...pomści. Bohaterowi towarzyszy tytułowy kruk - łącznik między światem żywych i umarłych. W oryginale z 1994 roku pierwszoplanową rolę zagrał Brandon Lee. Niestety, podczas zdjęć doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym Lee został postrzelony i zmarł. Wszystko odbyło się dzień przed jego planowanym ślubem z narzeczoną. "Kruk" zdobył uznanie fanów gatunku i zaliczany jest do grona...

 • Dolph Lundgren ćwiczy do roli Ivana Drago

  ...wspólnie z Brandonem Lee, synem Bruce'a Lee. W 1992 roku zagrał antagonistę w "Uniwersalnym żołnierzu" Rolanda Emmericha. Wraz z Jean-Claudem van Dammem wcielił się w poległych w Wietnamie wojskowych(...) żołnierz". W 2015 roku rozpoczął zdjęcia do "Gliniarza w przedszkolu 2", sequela filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem z 1990 roku. Wystąpił także w małej roli w "Ave, Cezar!" braci Coen.

 • Pamela Anderson przyjedzie do Polski

  ..."Dobry i zły glina". Tego samego roku, na sylwestrze w Nowym Jorku, spotkała perkusistę Motley Crue, Tommy’ego Lee, z którym rok później wzięła ślub w Meksyku. W 1996 roku Pamela zagrała tytułową rolę w filmie sensacyjnym "Żyleta". Tego samego roku urodził się syn Pameli i Tommy’ego, Brandon, a rok później Dylan. Niedługo potem, Pamela wniosła papiery rozwodowe do sądu, pozywając...

 • Luke Evans: Pogromca smoka

  ...rockmana, który powraca zza grobu, by wymierzyć sprawiedliwość swoim prześladowcom. Nie trzeba dodawać, że w filmie z 1994 r. rolę tę grał Brandon Lee, który na skutek nieszczęśliwego wypadku zginął(...), skomplikowane sekwencje ujęć, zdjęcia w plenerze, dziesiątki aktorów, tysiące statystów, efekty specjalne... - Ogromną radością były dla mnie wszystkie te rozmowy, które przeprowadziliśmy na temat Barda...