• Informacje na temat:

  brandon routh aktor

Artykuły na temat: brandon routh aktor
 • Serialowe premiery zimy

  ..."Legend jutra" są Greg Berlanti, Andrew Kreisberg i Marc Guggenheim. W obsadzie znaleźli się m.in.: Victor Garber, Brandon Routh, Caity Lotz, Arthur Darvill. Serial zadebiutuje na ekranach 21 stycznia(...) zgarnęła wiele nominacji do najważniejszych nagród telewizyjnych (BAFTA, Emmy). W ostatnim tygodniu "Downton Abbey" został doceniony m.in. przez Stowarzyszenie Aktorów Amerykańskich oraz Hollywoodzkie...

 • Superman się żeni!

  Brandon Routh (26 l.), odtwórca roli superbohatera w filmie "Superman: Powrót" , potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki o tym, że on i jego dziewczyna, Courtney Ford są zaręczeni. Aktor powiedział także o swoich ślubnych planach.

 • Klątwa "Supermana". Jaka klątwa?

  Najnowszy odtwórca roli Supermana Brandon Routh ( "Superman: Powrót" ) wyśmiał sugestie, jakoby w związku z rolą superbohatera czekać go miała osobista tragedia. Debiutujący aktor zaprzeczył jakoby istniała jakaś klątwa, dotykająca odtwórców roli Supermana.

 • Superman chce drugiej szansy

  Brandon Routh, który trzy lata temu zagrał w filmie "Superman: Powrót", uważa, że wytwórnia Warner Bros. powinna nakręcić kontynuację przygód przybysza z planety Krypton. Przypomnijmy, że obraz z 2006 roku okazał się... finansową klapą.

 • Niepewny "Superman"

  Według nieoficjalnych informacji w realizację kolejnego "Supermana" zaangażowany nie będzie nie tylko reżyser Bryan Singer. Niepewna jest również obsada tytułowej roli.

 • "Superman: Powrót": Koniec zdjęć to koniec diety

  Brandon Routh, 27 -letni aktor, który wcielił się w rolę Supermana w filmie "Superman: Powrót" , miał serdecznie dość reżimu, jakiemu został poddany w trakcie kręcenia zdjęć. Aktor zaraz po skończeniu pracy na planie uczcił odzyskaną wolność wielką ucztą.

 • Oficjalny Superman

  Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, że Supermana w piątej kinowej opowieści o "człowieku ze stali" zagra Brandon James Routh. Reżyser obrazu "Superman Returns", Bryan Singer ( "X-MEN 2" ), wyrusza w przyszłym miesiącu do Australii i rozpoczyna realizację jednego z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat.

 • Spacey kontra Superman

  Kevin Spacey ( "Kroniki portowe" , "Życie za życie" ) potwierdził krążące w mediach plotki , że jest żywo zainteresowany wcieleniem się w kolejnym filmie o Supermanie w przeciwnika bohatera, słynnego Lexa Luthora. Nad obrazem "Superman Returns" pracuje Bryan Singer ( "X-MEN 2" ). Jak powiedział aktor, przeprowadził już z reżyserem projektu "kilka poważnych rozmów".

 • Kate Bosworth ma dość Hollywood

  23-letnia Kate Bosworth, którą niedługo będziemy mogli podziwiać w filmie "Superman: Powrót" , gdzie wcieliła się w rolę ukochanej superbohatera (Brandon Routh) ma dosyć Hollywood i chętnie porzuci tamtejsze nerwowe oraz wykańczające życie na rzecz cichego, wiejskiego zakątka gdzieś w Anglii.

 • John Rambo w Bollywood

  Największy hollywoodzki twardziel, Sylvester Stallone powróci jako John Rambo w... boollywoodzkim hicie!

Wideo na temat: brandon routh aktor
 • Złota klatka

  Sara, nastolatka z Gwatemali, obcina włosy, przebiera się za chłopca i wraz z przyjaciółmi Juanem i Samuelem wyrusza w ekscytującą i niezwykle niebezpieczną podróż na osławionej trasie pociągami towarowymi do Los Angeles. Mają nadzieję na lepsze życie w USA, gonią za marzeniem nie zdając sobie sprawy, że może zupełnie nie być tym, czym się wydaje. Rodzące się uczucie do indiańskiego chłopca Chauka, którego Sara spotyka w drodze, przynosi gniew i rozgoryczenie. Jednak w konfrontacji ze...

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.