• Informacje na temat:

  brat bena afflecka

Artykuły na temat: brat bena afflecka
 • Duchy Bena Afflecka

  ...swoją kontraktową gażę niezależnie od tego, czy film powstanie. "Ghosts of Girlfriends Past" to opowieść o zatwardziałym kawalerze, który na weselu swojego młodszego brata spotyka... duchy byłych...

 • Morgan Freeman u Bena Afflecka

  Morgan Freemean ( "Człowiek- Pies" ) zdecydował się na wzięcie udziału w filmie "Gone, Baby Gone" w reżyserii Bena Afflecka ( "Pearl Harbor" ). Zdjęcia ruszają już w najbliższy poniedziałek, 29 maja, a kręcone będą u wybrzeży Bostonu.

 • Główną rolę powierzył bratu

  Film "Gdzie jesteś, Amando?", który w polskich kinach pojawi się już 29 lutego, to reżyserski debiut Bena Afflecka. Główną rolę w produkcji aktor powierzył swemu bratu.

 • Jak zmieni się z aktora w muzyka?

  Casey Affleck, brat Bena Afflecka, wyreżyseruje dokument, który będzie śledził muzyczną karierę swojego kolegi i zarazem szwagra - Joaquina Phoenixa.

 • Stracą pracę przez Marię Bello

  Do gwiazdorskiej obsady najnowszego filmu Johna Wellsa "The Company Men" dołączyli: Maria Bello oraz Craig T. Nelson. W rolach głównych zobaczymy Kevina Costnera, Tommy'ego Lee Jonesa i Bena Afflecka.

 • Hale Berry i Ben Affleck w duecie

  Amerykańska aktorka Halle Berry ( "Swordfish" , "X-MEN" , "Malaria") wystąpi obok Bena Afflecka ( "Gra o miłość" , "W pogoni za Amy", "Dogma" ) w komedii kryminalnej "Gigli". Reżyserem filmu będzie Martin Brest, twórca słynnego "Zapachu kobiety" z Alem Pacino w roli głównej. Produkcja rozpocznie się w listopadzie tego roku.

 • Ben Affleck rusza na scenę

  Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" , "Daredevil" ) zamierza spróbować swoich sił w teatrze. Aktor, zachęcony przykładem młodszego brata Casey'a i przyjaciela Matta Damona, planuje wystąpić na deskach w stolicy Wielkiej Brytanii. Co więcej, ma nadzieję, że w czasie jego pobytu w Londynie gościny udzieli mu... Gwyneth Paltrow ( "Opętanie" , "Szkoła stewardes" ), była dziewczyna gwiazdora.

 • Ben Affleck: W szponach nałogu

  ..., że aby wcisnąć się w kostium, musiał zakładać specjalny gorset... Fani Afflecka, brat Casey (też aktor), rodzina i przyjaciele wierzą, że wygra z nałogiem. Jest to wprawdzie choroba nieuleczalna(...) go na kuracje odwykowe, użerała się z paparazzi, którzy przed domem czekali na Bena. Domagała się, by na spotkania z dziećmi przychodził trzeźwy. W końcu zrezygnowała.  Rok temu się rozwiedli. Po...

 • Affleck i Damon znów pracują razem

  .... Zobaczyć w nim będzie można również młodszego brata Bena, Caseya Afflecka. Zapowiada się zatem bardzo ciekawy projekt filmowy. Wcześniejsza współpraca Bena Afflecka i Matta Damona przy produkcji...

 • Wymienili się partnerkami i całymi rodzinami

  Film ma opowiadać historię dwóch zawodników baseballowych z drużyny Jankesów, którzy w latach siedemdziesiątych wymienili się żonami i rodzinami - donosi "The New York Post". Dla Bena Afflecka(...). Drugi z zawodników nie podejmuje radykalnych kroków w tej kwestii, ale nie zamierza uczestniczyć w produkcji. Projekt jednak nie ruszy z kopyta ze względu na wcześniejsze zobowiązania Bena Afflecka...