• Informacje na temat:

  brat gessler

Artykuły na temat: brat gessler
 • Gessler wraca do TVP

  Znany restaurator Adam Gessler wraca z nowym programem telewizyjnym. Już od marca będziemy mogli oglądać go w kulinarnym show TVP - "Euro według Gesslera".

 • "Kuchenne rewolucje" w "Big Brother 2". Magda Gessler wchodzi do domu Wielkiego Brata!

  Magda Gessler wejdzie do domu Wielkiego Brata i urządzi tam swoje "Kuchenne rewolucje". Wszystko zostanie pokazane w specjalnym odcinku na TVN7. Restauratorka będzie pierwszym gościem uczestników "Big Brothera" w tym sezonie. W poprzednim w domu Wielkiego Brata gościli m. in. Qczaj oraz Joanna Jędrzejczyk.

 • Magda Gessler w "Big Brotherze"

  Magda Gessler w czwartek, 26 września, weszła do domu Wielkiego Brata, co było dla mieszkańców niemałym szokiem. Restauratorka znana z show "Kuchenne rewolucje" zawładnęła tamtejszą kuchnią. Do garów zapędziła mężczyzn, którzy wcale nie mieli łatwo. Gessler obrzuciła ich jedzeniem, po kuchni fruwały talerze.

 • "Big Brother 2": Maja Sablewska w domu Wielkiego Brata

  Mieszkańców domu Wielkiego Brata co jakiś czas odwiedzają znane postaci. Była już Magda Gessler, która zrobiła domownikom niemałą rewolucję. Był też Tomasz Karolak, który ocenił ich grę aktorską. Teraz gościem uczestników "Big Brothera" będzie Maja Sablewska. Kiedy wejdzie do domu Wielkiego Brata?

 • Mateusz Gessler: Wstydzimy się, że jesteśmy Polakami

  Zdaniem ​Mateusza Gesslera Polacy często miewają kompleksy związane z pochodzeniem i uważają, że w innych państwach żyje się lepiej. Gospodarz "Drzewa marzeń" jest jednak przekonany, że Polacy to pozytywni i chętni do pomocy ludzie. Powinni tylko zapomnieć o niechlubnej przeszłości, która stanowi źródło kompleksów.

 • Burzliwe życie Magdy Gessler

  Magda Gessler ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Zna siedem języków. Dzieciństwo spędziła m. in. w Bułgarii, Hawanie i Rzymie.

 • "Big Brother": Magda Wójcik wróciła do domu Wielkiego Brata

  W Mikołajki uczestnicy drugiej edycji "Big Brothera" dostali od Wielkiego Brata wyjątkowy prezent. Odwiedziła ich bowiem zwyciężczyni poprzedniego sezonu programu. Magda Wójcik wróciła do domu Wielkiego Brata i okazało się, że trochę tam pomieszka.

 • "Big Brother 2". Uchodźcy w domu Wielkiego Brata

  W domu Wielkiego Brata pojawiało się już wielu gości - od Magdy Gessler po wróżbitę Macieja. W czwartek uczestników programu po raz kolejny czekały wyjątkowe odwiedziny. Tym razem goście byli szczególni, ponieważ produkcja "Big Brothera" zdecydowała się wpuścić do domu Wielkiego Brata uchodźców. Uczestników "Big Brothera" odwiedziło pięciu uchodźców. Część z nich to uchodźcy polityczni...

 • "Big Brother 2". Bliźniaczki odejdą z programu?

  Bliźniaczki mówią o opuszczenia domu Wielkiego Brata. Ostatnie dni nie są dla sióstr łatwe. Wydaje się, że wciąż nie mogą zapomnieć o wizycie Magdy Gessler. Przez długi czas rozpamiętywały słowa, które padły z ust restauratorki czwartkowego wieczora. Nie sposób nie zauważyć, że to mocno podburzyło ich pewność siebie. Gosia i Kasia zaczęły odsuwać się od grupy...

 • Rodzinny konflikt w telewizji?

  Czy nowy program kulinarny Adama Gesslera jeszcze bardziej skomplikuje rodzinne relacje między nim, a jego byłą szwagierką Magdą?

Zdjęcia na temat: brat gessler
Dyskusje na temat: brat gessler
 • Re: Gwiazdy, które wyłożyły się... na gastronomii!

  Młodszy Gessler brat odziedziczył interes po swoim bracie Gesslerze też nożem chrzczonym jak jego ojciec . Cała rodzina to eskimosi ze Wzgórz Golan , a obecna Gesserowa także jak twierdzą znawcy ma w poprzek przedziałkę . A jak tam finanse pani restaurator i kuchcie oraz celebrytce w jednym . Dalej są jakieś ogromne długi czy już je spłaciła i czy to też nieprawda. Taka ekspertka , tyle