• Informacje na temat:

  brat kevina

Artykuły na temat: brat kevina
 • "Blue Ruin": Brat "Kevina" wraca po latach

  Pamiętacie Devina Ratraya, gburowatego brata tytułowego bohatera w komedii "Kevin sam w domu"? W sierpniu będziemy mogli zobaczyć go w amerykańskim filmie "Blue Ruin".

 • Święta bez Kevina?!

  Święta Bożego Narodzenia to czas, gdy ramówki ogólnopolskich kanałów telewizyjnych wypełnione są przede wszystkim filmami. Ale czy święta możliwe są bez Kevina? Okazuje się, że w tym roku stacje nie zaplanowały emisji "Kevina samego w domu", nie będzie nawet "Szklanej pułapki". Co na to widzowie?

 • Kevin Jonas po raz drugi został ojcem

  W czwartek (27 października) na świat przyszła Valentina Angelina - druga córka Kevina Jonasa i jego żony Danielle.

 • "Nazistowski gwałciciel dzieci": Szokujące słowa o ojcu Kevina Spaceya

  Kevin Spacey opisał kiedyś w jednym z wywiadów swojego ojca jako "normalnego faceta z klasy średniej, zakochanego w Anglii". Jednak brat aktora Randall rysuje inny obraz ich taty. Nazywa go sadystycznym neonazistą, który przez całe dzieciństwo wykorzystywał go seksualnie.

 • Kevin Bacon: Seriale? Wotum nieufności

  ...życia i wraz ze swoim bratem Michaelem założył zespół Bacon Brothers. Na koncie mają już osiem albumów.

 • Hinduski brat Harry'ego Pottera?

  Indyjska premiera filmu "Hari Puttar - A Comedy of Terrors" zaplanowana jest na 12 września. Według Warner Bros produkcja w zbyt oczywisty sposób nawiązuje do filmowej serii o Harrym Potterze. Amerykańska wytwórnia twierdzi, że przedmiotem sporu jest "kradzież praw autorskich". Jeśli jednak przeanalizować fabułę 'Hariego Puttara" - bliżej mu do... "Kevina samego w domu" niż ekranizacji powieść...

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  ...w prace na planie komedii Columbusa. Młodszy brat Macaulaya, Kieran (dzisiaj 32-letni) zagrał wrednego kuzynka Kevina, Fullera. I to w aż dwóch częściach przygód McCallisterów. Punkt 6 - De Niro nie(...)Punkt 1 - Polska górą O tym, że Polacy uwielbiają (zwłaszcza w święta!) oglądać przygody sprytnego ośmiolatka, mówi się nawet w Hollywood! Spece od kina wiedzą np., że w 2011 roku "Kevina" obejrzało...

 • Nie żyje Joseph Maus, brat Johna Mausa i członek jego zespołu. Miał 30 lat

  Joseph Maus zmarł w wieku 30 lat - taką informację podała wytwórnia Ribbon Music. John Maus, brat Josepha, odwołał resztą trasy koncertowej.

 • Jubilat Kevin Bacon

  ...aktorstwie. W 1994 roku, wraz ze swoim bratem Michaelem założył zespół muzyczny "The Bacon Brothers". W tej chwili grupa ta ma spore powodzenie w USA. Aktor spróbował także reżyserii. Pierwszy raz stanął za...

 • Straszny film Kevina Smitha

  Studio Dimension Films energicznie przygotowuje trzecią opowieść z cyklu "Straszny film", komedię "Straszny film 3". Według najnowszych doniesień z planu realizacji nad nową wersją scenariusza pracować będzie Kevin Smith. Kontrowersyjny reżyser ( "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) czuwać będzie również nad produkcją filmu.

Zdjęcia na temat: brat kevina
Wideo na temat: brat kevina
 • Brat słynnego Kevina. Podobny?

  30-letni Kieran Culkin, młodszy brat popularnego Macaulaya (jeden z siedmiorga), wystąpił w nowym filmie twórców "Sposobu na blondynkę" oraz "Głupiego i głupszego" - "MOVIE 43". Widzicie podobieństwo?

Dyskusje na temat: brat kevina