• Informacje na temat:

  brat steczkowskiej

Artykuły na temat: brat steczkowskiej
 • W poniedziałek ukazuje się nowy album Justyny Steczkowskiej, zatytułowany "Dzień i noc". Płyta jest wyjątkowo rodzinnym przedsięwzięciem, jako że wokalistkę wspomagają nie tylko siostry, ale i bracia.

 • Wściekła Justyna Steczkowska: "Nie życzę sobie..."

  Na facebookowym profilu piosenkarki Justyny Steczkowskiej pojawił się wpis dotyczący nieprzyjemnego incydentu w trakcie chrzcin córki gwiazdy.

 • Steczkowska nagrała płytę

  Bartosiewicz. Produkcją albumu zajął się brat Justyny - Paweł oraz Piotr Rychylec. Wideo promujące album wyreżyseruje Janusz Kołodrubiec, autor m.in. poprzednich teledysków Justyny oraz teledysków zespołu...

 • Steczkowska: Więcej dzieci

  Justyna Steczkowska (32 l.) nie myśli już o życiu w świetle jupiterów, sławie i tłumach fanów. Wokalistka chce spełnić marzenie swego synka Leona, który chciałby mieć jeszcze nie tylko brata, ale również siostrę.

 • Etniczna Justyna Steczkowska

  Na 19 października zaplanowano premierę nowej płyty Justyny Steczkowskiej. Wydawnictwo zatytułowane "Alkimja" utrzymane jest w klimacie muzyki etnicznej, a jako pierwszy promować je będzie singel z piosenką "Śpiewaj Yidl, mitn, fidl".

 • Steczkowska w Opolu!

  Znamy wykonawców, którzy pojawią się w Konkursie Premier na festiwalu w Opolu w miejsce zdyskwalifikowanej Nataszy Urbańskiej oraz Urszuli, która wycofała swoją piosenkę.

 • Zespół Bracia zwyciężył w sobotę, 9 czerwca, w drugim dniu Sopot TOPtrendy Festiwal 2007, prezentującym sześciu młodych, utalentowanych wykonawców, określanych mianem "trendy".

 • Justyna Steczkowska: Szalona noc

  ...zremiksowane największe przeboje Steczkowskiej, takie jak m.in. "Grawitacja", "Dziewczyna Szamana", "Kryminalna miłość", "Tatuuj mnie", "Kosmiczna rewolucja" czy "Skłam". Za nowe aranżacje odpowiadają(...) z Maleńczukiem Justyna Steczkowska na ostro Posłuchaj piosenek Justyny Steczkowskiej w serwisie Muzzo.pl . Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

 • Justyna Steczkowska na swojej oficjalnej stronie poinformowała, że jej 4-letni synek Leon wkrótce będzie miał brata. Drugie dziecko popularnej wokalistki i jej męża Maćka Myszkowskiego ma przyjść na świat w połowie czerwca.

 • Grzegorz Wilk, Justyna Steczkowska, Piotr Cugowski i inni w oratorium. Zobacz teledysk "Wieża zgody"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Wieża zgody" promujący oratorium "Wschód Zachodu", które poświęcone jest historii Gdańska. W projekcie śpiewają m.in. Grzegorz Wilk, Justyna Steczkowska i Piotr Cugowski.

Wideo na temat: brat steczkowskiej
 • Brat Justyny Steczkowskiej o wielodzietnych rodzinach!

  Justyna Steczkowska wywodzi się z rodziny wielodzietnej. Do tej pory bardziej mogliśmy jednak kojarzyć jej siostry. Oprócz Jusi najbardziej zaistnieć udało się Magdzie, która zasłynęła z tego, że była na pokładzie samolotu, którym awaryjnie lądował słynny kapitan Wrona oraz tego, że jest łudząco podobna do pierwszej damy, Agaty Dudy. Teraz uwagę mediów zwrócił męski przedstawiciel klanu Steczkowskich. Paweł pojawił się bowiem niedawno w śniadaniówce TVN, gdzie opowiadała o wychowaniu się w...

 • Brat Steczkowskiej: Justyna denerwuje ludzi, bo nie ma kochanków!

  Justyna Steczkowska od początku kariery unika skandali i obiektywów paparazzi. Zdaniem jej brata bardzo denerwuje to resztę społeczeństwa. - Ona nie ma kochanków, nie ćpa, nie pije, nie lata po imprezach. Ma normalną, zdrową rodzinę: męża, troje dzieci, dom, ogród. Normalnie funkcjonuje, dlatego tak drażni ludzi – uważa Paweł Steczkowski, nie kryjąc, że przez wiele lat nie utrzymywał ze swoją