• Informacje na temat:

  brat syjamski

Artykuły na temat: brat syjamski
 • "Na dobre i na złe": Szansa na nowe życie

  ...? Naraziłam małżeńskie szczęście, wyjeżdżając przed śniadaniem po obcego faceta... Za to Falkowicz będzie czekał na brata na oddziale - jak zwykle udając, że przed operacją nie czuje żadnych emocji. Gdy(...) się zabić od razu? A nie okaleczać młodego, pięknego brata?... - Ta nerka to jednak jest szansa na nowe życie. Może warto je zacząć od razu? - Też tak mówię swoim pacjentom... Jeszcze żaden nie...

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Serialowy przewodnik

  ...brata. Potem chwali się, iż już przebolała rozstanie z Jaśkiem i nawet zaczęła się z kimś spotykać. Na Wspólnej odc. 2631 Zdenerwowany Marek czeka przed domem Natalii. Gdy dziewczyna w końcu(...) Good Doctor odc.11 Zdesperowany Shaun rozmyśla nad powrotem do rodzinnego Jasper. Do szpitala trafiają bliźniaczki syjamskie oczekujące na przeszczep nerki. Jedna z nich ma być dawcą, a druga biorcą...

 • Eva Mendes i bracia syjamscy

  Eva Mendes ( "Mroczna dzielnica" , "Dzień próby" ) prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie występu w komedii "Stuck on You", którą przygotowują zwariowani bracia Bobby i Peter Farrelly ("Sposób na blondynkę", "Ja, Irena i ja" , "Płytki facet" ). Film powstanie dla wytwórni 20th Century Fox. W rolach głównych w obrazie wystąpią Matt Damon i Greg Kinnear.

 • Kolejna komedia braci Farrelly

  Bobby i Peter Farrelly, twórcy takich przebojowych komedii, jak "Głupi i głupszy", "Sposób na blondynkę", "Ja, Irena i ja" , "Osmosis Jones" , czy "Płytki facet" już myślą o realizacji kolejnej zabawnej opowieści. Bracia chcieliby, aby główną rolę zagrał w niej Hugh Grant.

 • Nicholson i Pacino u braci Farrelly

  Jack Nicholson ( "About Schmidt" ) i Al Pacino ( "Bezsenność" ) dołączą do obsady filmu "Stuck on You", nad którym pracują bracia Bobby i Peter Farrelly. Produkcja ma trafić na ekrany kin w 2004 roku.

 • Bliźniacy: Damon i Kinnear

  Jak już informowaliśmy , zwariowani bracia Peter i Bobby Farrelly ("Sposób na blondynkę", "Ja, Irena i ja" , "Płytki facet" ) przygotowują się do realizacji kolejnej komedii. Film "Stuck on You" ma powstać dla wytwórni 20th Century Fox i opowiadać o przygodach braci syjamskich, z których każdy ma inny pomysł na przyszłość.

 • Bracia Farrelly szukają statystów

  Bobby i Peter Farrelly ( "Ja, Irena i ja" , "Płytki facet" ) nadzorują jako producenci nową komedię zatytułowaną "The Ringer". Obraz opowiada o człowieku postanawiającym udawać upośledzonego umysłowo, by zakwalifikować się na olimpiadę specjalną. Główną rolę w projekcie, którego realizacja zbliża się do końca, gra Johnny Knoxville, twórca telewizyjnego programu "Jackass" i filmu "Jackass - świry w akcji" .

 • Zielone światło dla "Three Stooges"

  Bracia Peter i Bobby Farrelly ( "Ja, Irena i Ja" , "Płytki facet" ) otrzymali zgodę na nakręcenie nowej wersji przygód słynnych w USA komediowych bohaterów: Moe, Larry'ego i Curly'ego, zwanych "Three Stooges". Dzieje trójki niezbyt rozgarniętych przyjaciół bawiły amerykańskich kinomanów w kilkuset krótkich filmach realizowanych od lat 30. do 60. dla wytwórni Columbia.

 • Zwycięstwo w sile wieku

  Komedia romantyczna "Lepiej późno niż później" , w której zagrała para ekranowych weteranów, Jack Nicholson i Diane Keaton, była podczas minionego weekendu filmem najchętniej oglądanym w amerykańskich kinach. Od piątku, 12 grudnia, do niedzieli, 14 grudnia, ta pogodna opowieść, w której wystąpili także Keanu Reeves i Frances McDormand, przyniosła około 17 milionów dolarów wpływów.

Wideo na temat: brat syjamski
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...