• Informacje na temat:

  brat tuska

Artykuły na temat: brat tuska
 • Kasia Tusk i Staszek Cudny wzięli ślub! To już pewne!

  W mediach aż huczy po wpisie Katarzyny Tusk (31 l.)! Ze zdjęć zamieszczonych przez nią w internecie wynika, że ona i jej ukochany, Stanisław Cudny, są już po ślubie! Na dłoni córki Donalda Tuska można bowiem dostrzec obrączkę.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  Katarzyna Tusk-Cudna to córka Donalda Tuska, byłego premiera Polski, eksprzewodniczącego Rady Europejskiej i obecnego przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Obecnie związana jest architektem(...) Express". Czytaj dalej na następnej stronie... 38-letni Mateusz Damięcki, syn aktora Macieja Damięckiego i brat Matyldy Damięckiej, pochodzi ze znanej rodziny o aktorskich korzeniach. Na swoim...

 • Kaczyńscy bohaterami kreskówki

  Bohaterami nowej animowanej serii, którą produkuje telewizja Polsat, będą Bracia K. - bliźniacy. Czyżby stacja przygotowywała satyrę z polskimi politykami w rolach głównych?

 • Pomponik w pigułce!

  ...porozmawiać o Janie Kulczyku. Mówiła, że milioner ją oszukał, i stwierdziła, że... jest pewna, że mężczyzna nadal żyje! Mówiła też o tym, że próbowała zainteresować sprawą Donalda Tuska i że jest(...) brat Agaty Dudy, Jakub Kornhauser. Szwagier prezydenta nie ma najlepszego zdania o rządach PiS i samym Andrzeju. "Jestem rozczarowany jego prezydenturą. Uważałem, że to jest samodzielny...

 • Aktorski debiut córki Johnny'ego Deppa

  Córka Johnnyego Deppa i Vanessy Paradis zagrała u boku swojego ojca w horrorze "Tusk" ("Kieł"). Dla 15-letniej Lily-Rose jest to debiut aktorski. Nastolatka pochwaliła się fragmentem filmu na swoim Instagramie.

 • Księżna Kate jednak w czwartej ciąży? Burza po oświadczeniu Pałacu Kensington

  Kate (37 l.) jest w czwartej ciąży? Niewykluczone! Świadczyć o tym ma niespodziewana nieobecność księżnej podczas ostatnich wydarzeń. Jakby tego było mało, Pałac Kensington wydał oświadczenie, które tylko podsyciły plotki. Okazuje się, że księżna nie będzie uczestniczyć w podróży na Bliski Wschód. W swoich spekulacjach o krok dalej idzie jeden z tabloidów, który wieszczy małżonce Williama... ciążę bliźniaczą!

 • Filmowcy apelują do premiera

  O głosowanie za wykluczeniem kultury z umowy o wolnym handlu pomiędzy UE a USA apeluje do premiera Donalda Tuska Polska Akademia Filmowa. Pod apelem podpisało się prawie 175 postaci polskiego kina, m.in. Andrzej Wajda, Jerzy Skolimowski i Agnieszka Holland.

 • Związki polityków z serialami i telewizją

  ....  Robert Górski był już premierem, kiedy parodiował Donalda Tuska i rząd PO. Czemu wpadł na pomysł zostania prezesem? "Przez tyle czasu byłem premierem, to sobie pomyślałem, że wezmę się teraz za tego...

 • Kazik a afera hazardowa

  Na redakcyjną skrzynkę serwisu Muzyka INTERIA.PL dotarło oświadczenie Kazika Staszewskiego w sprawie wypowiedzi Zbigniewa Derdziuka podczas przesłuchania przed komisją hazardową.

Wideo na temat: brat tuska
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

Dyskusje na temat: brat tuska