• Informacje na temat:

  braunek i córka

Artykuły na temat: braunek i córka
Zdjęcia na temat: braunek i córka
Wideo na temat: braunek i córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: braunek i córka
 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  jak my się tera z moim Kacprem najdziem.

 • Re: Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd

  Rąbka tajemnicy dziwacznych imion uchyliła córka Małgorzaty Braunek i to jest niestety prawda,że dzieciarnia o udziwnionych imionach ma mocno pod górkę.Świat dzieci jest bardzo prosty,ale i bezwzględny,o czym dorośli zapominają kiedy nadają imiona pociechom.Chcą być oryginalni,a wychodzi śmiesznie i strasznie.

 • Re: "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska wyemigruje do Brazylii?

  W serialu jest beznadziejna. Sztuczna jak Kożuchowska, tylko mniej wydumana. szkołę zrobiła chyba dzięki rodzinie, podobnie jak większość naszych gwiazd typu Schejbal, młody Królikowski czy córka Braunek.

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  .... dzisiejsze aktorki , celebrytki itd baz zdjęć w negliżu , z gołą pupą , biustem pod brodą i grubym makijażem prawie nie istnieją .... film daleko od szosy oglądałem może dwa razy ale ... oczy pani Szewczyk podobnie jak szyja i usta braunek grającej Łęcką to coś co może się przyśnić... ( to na marginesie kina ... prywatnie zawsze ... żona i córka )

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Powstanie serial o życiu Małgorzaty Braunek?

  A z której strony córka jest tak bardzo podobna do mamy? Córka ciemna a matka biała jak płótno.

 • Re: Kto nad rozlewiskiem ulegnie jej wdziękowi?

  Broszka może i fajna, ale serial nudny i do bani. Brodzik brodząca w rozlewisku jest straszna, a do tego Braunek i jej córka, to już porażka.

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Nie podobała mi się córka Braunek (stara twarz, męski głos, drewniana gra), podobnie nie akceptuję drewna tańczącego na scenie (Gasiorowska), lub karlicę w roli Poli Negri. W Polsce corocznie kończy tyle adeptów sztuki aktorskiej, a my wciąż musimy oglądać miernoty, bo mają układy. Królikowski był dobry, podobnie jak jego nastepca, oraz koledzy Bodo i jego mama. Kazadi jest mocno oklepana

 • Re: Śmierć nad rozlewiskiem

  Cisza nad rozlewiskiem - pora zakończyć ten serial. Akurat Agnieszka Mandat to była jedyna aktorka, którą się dało oglądać i była barwna , reszta aktorów jak Brodzik, Braunek i jej córka, Frycz i pozostałe rodziny grające w tym serialowym chłamie to marne aktorzy i beztalencia.

 • Re: Małgorzata Braunek i Orina Krajewska

  bardzo lubię Panią Braunek miła fajna i do tego pięknie się starzeje. ja tez ją bardzo lubię, cos jest pieknego w tej kobiecie,a córka śliczna,bardzo orginalna uroda aż miło na nie popatrzeć,a najważniejsze że na pewno nikomu sie nie opatrzyły,pozdrawiam ...

 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  Święte słowa w wypowiedzi.Mój mąż walczył 4 lata.Strasznie go choroba wyniszczyła,niczym tak jak panią Małgosię.Wyglądałam do niego jak córka,a jest miedzy nami różnica 3 lat.Wierzcie mi na drobnokomórkowca nie ma HAKA,jak zaatakuje ponownie to idzie jak burza,po kolei niszczy to co ma po drodze, na koncu wejdzie w nerki i.......niema rady.Straszny widok,nawet uśmiech nie pasuje do twarzy tak