• Informacje na temat:

  braunek wywiad

Artykuły na temat: braunek wywiad
 • Małgorzata Braunek nie żyje

  Zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową. Odeszła w poniedziałek, 23 czerwca. Miała 67 lat.

 • Pożegnanie Małgorzaty Braunek w niedzielę

  Pożegnanie Małgorzaty Braunek odbędzie się w niedzielę o godz. 19 w kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy w Warszawie. Nabożeństwo w tradycji chrześcijańskiej zostało poprzedzone tygodniowym uroczystościami buddyjskimi. Aktorka zmarła 23 czerwca.

 • Małgorzata Braunek: W tej urodzie było coś tajemniczego

  Dokładnie rok temu, 23 czerwca 2014, zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową.

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Aktorstwo stało się jej nałogiem

  Rzuciła zawód, który stał się dla niej narkotykiem i odnalazła radość w buddyzmie. Oto nietypowe koleje losu Małgorzaty Braunek.

 • Zbliżył je wspólny serial

  W przerwach od pracy na planie "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem" Joanna Brodzik i Małgorzata Braunek prowadziły długie rozmowy. Zbliżyły je pytania o sens życia i przemijania.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Wojciech Pszoniak: Gdzie poniósł klęskę?

  Wojciech Pszoniak obchodzi swoje 70. urodziny. Jeden z jego benefisów odbył się w w poniedziałek, 22 października, w radiowej Trójce. Przybyło wielu przyjaciół aktora, m.in. Małgorzata Braunek i Borys Szyc.

 • Aktorzy z medalami Gloria Artis

  Reżyserka Dorota Kędzierzawska, scenarzysta Allan Starski i aktorka Małgorzata Braunek znaleźli się wśród uhonorowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego Złotymi Medalami Gloria Artis. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 kwietnia, w siedzibie resortu.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Dyskusje na temat: braunek wywiad
 • Re: „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  Współczuję Pani Braunek, ale Jej rodzina robi czarny PR. Najpierw podawane konto buddystów i informacja, że "jako darowiznę na cele religijne można to sobie odpisać od podatku" (oczywiście w odpowiedniej wysokości), kilka artykułów na Interii (kontrowersyjne komentarze szybko usuwane), dziś jeszcze wywiad w radiowej Jedynce... Inni aktorzy, których nazwiska przewijają się czasami po Pomponie

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Powstanie serial o życiu Małgorzaty Braunek?

  jaka z niej byla gwiada kawal nieroba i postrzelonej baby, kidy tvpkyltura zaprosila ja do stuoa braunek nie potrafila nic sensownego powiedziec az tak ze prowadzaca z nia wywiad dziennikarka musiala za braunkowa opowiadac o jej zyciu. na ulubienca gwiazd wybrala splowialego murzyna i nawet nie potrafila uzasadnic swojego wyboru. braunkowa jak rzadko kto nie tylko nie umiala skorzystac z szansy