• Informacje na temat:

  brazylia karnawał

Artykuły na temat: brazylia karnawał
 • Marcelina Zawadzka pokazała się w tym w telewizji! Fani zachwyceni!

  ...pikanterii do scenariusza i przebrali Zawadzką w karnawałowy strój rodem z Brazylii. Podczas prawdziwej karnawałowej zabawy uczestnicy zakładają barwne, skąpe stroje, ozdobione piórami i cekinami i tańczą na ulicach miast. Mając na sobie takie właśnie przebranie, gwiazda rozmawiała ze swoim gościem o modowych trendach podczas karnawału. Wszyscy widzowie byliby wniebowzięci, gdyby mogli oglądać Marcelinę...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Jacyków ucieka z kraju!

  Kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków ma dość! Obraził się na polski show-biznes i zamierza wyjechać za granicę. Jakie ma plany?

 • Bierzcie i kręćcie: "Brazylia moich marzeń"

  Z czym kojarzy się Brazylia? Czy to tylko samba, piłka nożna i karnawał? Trwa konkurs "Brazylia moich marzeń", organizowany w ramach festiwalu Off Plus Camera. Filmy można zgłaszać do 15 listopada.

 • Ive Mendes: Karnawał w Warszawie

  Zmysłowa wokalistka Ive Mendes wystąpiła w sobotę, 29 stycznia, w warszawskim klubie "Fabryka Trzciny", przenosząc zmarzniętą publiczność do słonecznej i karnawałowej Brazylii.

 • Natalia Siwiec: Zaprosili mnie na mundial do Brazylii

  Natalia Siwiec mimo oferty ze strony Brazylijczyków nie zdecydowała się na odwiedzenie ich kraju w czasie mundialu i dopingowanie piłkarzy na trybunach, tracąc tym samym szansę na zdobycie tytułu miss mundialu. Modelka uważa, że jest już na innym etapie swojej kariery i tego typu tytuły już jej nie interesują.

 • Jennifer Lopez i Pitbull razem: "We Are One" hymnem mistrzostw świata w Brazylii

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte to oficjalna piosenka piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • Kraków: Kino Brazylijskie

  W poniedziałek, 6 czerwca, w krakowskim Kinie Pod Baranami rozpoczyna się Przegląd Kina Brazylijskiego. W ramach imprezy pokazane zostaną nowe filmy, w większości nigdy wcześniej nie prezentowane w Polsce.

 • Dzięki podróżom żyjemy mądrzej

  Jarosław Kuźniar nie ukrywa, że cierpi na głód poznawania świata. Niedawno odwiedził wraz z kamerami Rio de Janeiro, by pokazać ciemne oblicze miasta, które kojarzy się przede wszystkim ze słynnym karnawałem. Relację z tej wyprawy zobaczymy już niebawem.

 • Madonna wróciła do Jesusa?

  Rozłąka Madonny i modela Jesusa Luza nie trwała długo. 51-letnia piosenkarka udała się czarterem do Brazylii na romantyczne wakacje, które spędzi właśnie ze swoim 23-letnim chłopakiem.