• Informacje na temat:

  brenda

Artykuły na temat: brenda
 • Shannen Doherty: Niesforna Brenda

  Patrząc na jej twarz pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi do głowy, to... "Brenda?". W ten sposób zareagował na widok Shannen Doherty grany przez Ethana Suplee bohater "Szczurów z supermarketu"(1995) Kevina Smitha. Była gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" odgryzła się niewybrednym epitetem. Z okazji 45. urodzin przypominamy przebieg aktorskiej kariery Shannen Doherty.

 • Shannen Doherty: Cień Brendy Walsh

  Patrząc na jej twarz pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi do głowy, to... "Brenda?". W ten sposób zareagował na widok Shannen Doherty grany przez Ethana Suplee bohater "Szczurów z supermarketu"(1995) Kevina Smitha. Była gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" odgryzła się niewybrednym epitetem.

 • Shannen Doherty ma raka piersi

  Shannen Doherty, pamiętna Brenda Walsh z młodzieżowego serialu "Beverly Hills 90 210", ma raka piersi.

 • Uwielbia rządzić facetami!

  Przez lata aktorka odrzucała propozycje głównych ról w serialach. Tymczasem dość szybko zgodziła się zagrać panią podkomisarz. - Zakochałam się w Brendzie Johnson już podczas czytania scenariusza odcinka pilotowego. W dodatku ta moja miłość rośnie z sezonu na sezon. Brenda jest absolutnie wyjątkową osobą. To mistrzyni przesłuchiwań, która umie też słuchać. Obydwie umiejętności opanowała do...

 • Nowe "Beverly Hills 90210"

  ...16 czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowej serii kultowego serialu lat 90. W "90210: Następne pokolenie" zamiast Walshów wystąpi rodzina Millsów, ale być może gościnnie wystąpią też Shannen Doherty (Brenda) i Jason Priestley (Brandon).

 • Kevin Spacey kręci w Europie

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) rozpoczął w Niemczech zdjęcia do reżyserowanego przez siebie filmu "Beyond the Sea". Obraz jest opowieścią o życiu i tragicznej śmierci słynnego piosenkarza Bobby'ego Darina. W ostatniej chwili do aktorskiej ekipy dołączyła dwukrotnie nominowana do Oscara Brenda Blethyn ( "O mały głos" , "Joint Venture" ).

 • Nowi w Rockandrollowym Salonie Sławy

  The Ramones, Talking Heads, Tom Petty And The Heartbreakers, Isaac Hayes, Brenda Lee, Gene Pitney oraz Chet Atkins i Jim Stewart - to kolejni artyści, którzy znaleźli się w Rockandrollowym Salonie Sławy. Uroczysta ceremonia odbyła się w poniedziałek, 18 marca, w hotelu Waldorf-Astoria w Nowym Jorku.

 • Członkowie obsady "Beverly Hills, 90210" wspominają Luke'a Perry'ego

  Shannen Doherty, która wcieliła się w Brendę w czterech pierwszych sezonach serialu "Beverly Hills, 90210", opublikowała oświadczenie w magazynie People. Odniosła się w nim do śmierci Luke'a Perry'ego. Znany z roli Dylana aktor zmarł w poniedziałek, 4 marca 2019 roku. Od kilku dni przebywał w szpitalu po ciężkim udarze mózgu. Zmarłego kolegę z planu wspominały także inne gwiazdy kultowego serialu.

 • Nimfomanka wzorową matką

  Rachel Griffiths w serial u "Sześć stóp pod ziemią" gra Brendę Chenowith, neurotyczną nimfomankę. Już wkrótce na Fox Life i TVN7 rozpocznie się emisja kolejnych przygód rodziny prowadzącej zakład pogrzebowy.

 • "Beverly Hills 90210" po liftingu

  "Beverly Hills 9210" to jeden z najbardziej znanych seriali w historii telewizji. Miłosne, domowe, szkolne, a także uniwersyteckie perypetie bliźniąt Brendy (Shannen Doherty) i Brandona (Jason Priestley) Walshów śledziło niemal 200 milionów widzów. 13 września na antenę Polsatu powróciła nowa, dokręcona 18 lat później, odsłona tej produkcji.

Zdjęcia na temat: brenda
 • Ana Brenda Contreras ("Teresa", "Zakazane uczucie")
Wideo na temat: brenda
Dyskusje na temat: brenda