• Informacje na temat:

  brenda blethyn

Artykuły na temat: brenda blethyn
 • Kevin Spacey kręci w Europie

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) rozpoczął w Niemczech zdjęcia do reżyserowanego przez siebie filmu "Beyond the Sea". Obraz jest opowieścią o życiu i tragicznej śmierci słynnego piosenkarza Bobby'ego Darina. W ostatniej chwili do aktorskiej ekipy dołączyła dwukrotnie nominowana do Oscara Brenda Blethyn ( "O mały głos" , "Joint Venture" ).

 • Nicolas Cage reżyseruje

  Nicolas Cage ( "60 sekund" ", "Kapitan Corelli" ) ma chyba zamiar pójść w ślady swego słynnego wujka, Francisa Forda Coppoli ("Czas Apokalipsy"). Aktor postanowił bowiem, że zadebiutuje jako reżyser i przygotowuje projekt zatytułowany "Pony Ride".

 • Nowy film Richarda Attenborough

  Richard Attenborough ( "Szara sowa" ) przygotowuje dwunasty film w swojej karierze. Reżyser legendarnego "Gandhiego" nakręci romans, którego akcja toczyć się będzie w dwu planach czasowych i na dwu kontynentach. "Closing the Ring" opowie o dziejach pewnego pierścionka i losach jego posiadaczy.

 • Rośnie obsada "Piccadilly Jim"

  Frances O'Connor ( "Mansfield Park" , "Sztuczna inteligencja" ) i Allison Janney ( "Godziny" , serial "Prezydencki poker") zagrają w filmie "Piccadilly Jim", który powstaje obecnie w Wielkiej Brytanii. Obraz opowiada o przygodach amerykańskiego utracjusza, który w Londynie odnajduje dziewczynę swoich marzeń. Tytułową rolę w projekcie kreuje Sam Rockwell ( "Naciągacze" , "Niebezpieczny umysł" ).

 • Szlachectwo dla Ridley'a Scotta

  W przededniu nowego 2003 roku, we wtorek, 31 grudnia, wybitny amerykański twórca Ridley Scoot ( "Gladiator" ) znalał się na honorowej liście osób, które z rąk brytyjskiej królowej otrzymają tytuł szlechecki. Królowa postanowiła przyznać reżyserowi ten zaszczytny tytuł w uznaniu jego dokonań na polu zawodowym, jak i za działalność charytatywną.

 • Christopher Walken w komedii slapstikowej

  Christopher Walken, gwiazdor filmów "Jeździec bez głowy" , "Łowca jeleni", "Prawdziwy romans" postanowił spróbować swych sił w komedii. Aktor gra główną rolę w komedii slapstikowej, zatytułowanej "Plots With A View". Zdjęcia rozpoczęły się kilka dni temu w Walii.

 • Whoopi Goldberg reniferem

  Whoopi Goldberg ( "Uwierz w ducha" ), Christopher Plummer ( "Piękny umysł" ), Kevin Pollak ( "3000 mil do Graceland " ) i Zoe Warner (telewizyjna opowieść "Real Story") zagrają w niezależnym projekcie "Blizzard", który będzie reżyserskim debiutem aktora LeVar Burtona ( "Star Trek: Pierwszy kontakt" ).

 • Festiwalowe filmy w Ale Kino!

  Z okazji tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, kanał Ale Kino! przygotował kilka atrakcji. Wśród nich m.in. pokaz nagradzanych w poprzednich latach na imprezie filmów krótkometrażowych.

 • "Pora umierać" w Karlowych Warach

  Jeden z najważniejszych europejskich festiwali filmowych wystartuje 4 lipca. Na razie ogłoszono listę konkursowych filmów. W Karlowych Warach o nagrodę będzie walczyć "Pora umierać" Doroty Kędzierzawskiej.

 • Reżyserski debiut Nicolasa Cage'a

  30 sierpnia w słynnym kurorcie Deauville, na południu Francji, rozpocznie się Festiwal Kina Amerykańskiego. Jednym z wydarzeń imprezy będzie światowa premiera filmu "Sonny", debiutu reżyserskiego słynnego hollywoodzkiego aktora Nicolasa Cage'a ( "Szyfry wojny" ).

Wideo na temat: brenda blethyn
 • Merida Waleczna

  Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar odważna Merida stawia czoło tradycji, przeznaczeniu i okrutnym bestiom, a nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów. Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, którym hołdują...

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...