• Informacje na temat:

  brian allan

Artykuły na temat: brian allan
 • "Must Be The Music": Brian Allan z Dziką Kartą

  Grono uczestników ostatniego odcinka 11. edycji "Must Be The Music" uzupełnił Brian Allan. Szkot mieszkający od kilkunastu lat w Polsce otrzymał Dziką Kartę od fanów programu na Facebooku.

 • "Must Be The Music": Brian Allan zachwycił widzów

  Po przerwie spowodowanej meczem polskiej reprezentacji na antenę powrócił “Must Be The Music" z kolejnym odcinkiem castingowym. Widzów najbardziej zachwycił urodzony showman Brian Allan, ale nie zabrakło koszmarnych wpadek.

 • "Must Be The Music": Brian Allan w drodze po sławę

  W najbliższą niedzielę (18 października) na scenie "Must Be The Music" zaprezentuje się Brian Allan. Uczestnik pochodzący ze Szkocji współpracował z m.in. Edytą Górniak, Nataszą Urbańską i Patricią Kazadai. Teraz sam postanowił zwalczyć o sławę.

 • Allan Williams nie żyje. Odkrywca Beatlesów miał 86 lat

  ..."Pierwszy właściciel Jacarandy i człowiek, który odkrył Beatlesów, Allan Williams, zmarł w wieku 86 lat" - głosi wpis klubu na portalach społecznościowych. Pierwszy menedżer Fab Four zmarł w piątek, 30 grudnia.

 • Jak zginął Brian Jones? Netflix planuje dokument o śmierci muzyka

  Wątpliwości, które narosły wokół śmierci Briana Jonesa z The Rolling Stone, wkrótce zostaną rozwiane? Nowy dokument Netflixa "No Expectations, The Murder of Brian Jones" ma rzucić nowe światło na sprawę.

 • Allan Fryer nie żyje. Miał 60 lat

  Związany z zespołem Heaven Allan Fryer przegrał walkę z rakiem.

 • The Rolling Stones przeciwko filmowi o Brianie Jonesie

  Mick Jagger i Keith Richards próbują doprowadzić do zablokowania produkcji filmu "The Wicked World Of Brian Jones", opowiadającego o życiu byłego gitarzysty The Rolling Stones. Jones zmarł w lipcu 1969 roku. Oficjalnie podawano, że utopił się w basenie na terenie swojej posiadłości.

 • Why Not?: Sukcesy w Indiach

  Grupa Why Not?, znana z przebojów "I Still Love You" i "On A Christmas Day" , właśnie wróciła z trasy promocyjnej po Indiach. Już za kilka miesięcy zespół dowodzony przez szkockiego wokalistę Briana Allana powróci tam by promować swój debiutancki album.

 • Światowo po polsku

  Brian Allan, Liroy, Lidia Kopania, Caitlin Lowery i Mario to artyści, którzy przez kilka dni spotykali się w studio nagraniowym gdzie pracowali nad polską wersją utworu "Lately". To część międzynarodowego projektu.

 • "On Christmas Day": Kasia Cichopek i inni

  Piosenka "On Christmas Day" to efekt współpracy siedmiu uczestników popularnego programu "Europa da się lubić", Briana Allana, wokalisty zespołu Why Not?, oraz Kasi Cichopek, Małgorzaty Ostrowskiej, Magdy Femme, Kai Paschalskiej, Kasi Zielińskiej, Moniki Jarosińskiej i Mariusza Szabana. Klip do tej piosenki możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: brian allan
 • Współpracował z Górniak, Urbańską i Kazadi. Teraz zaśpiewa w "Must Be The Music"

  Brian Allan mieszka w naszym kraju od 11 lat. W tym czasie udało mu się współpracować z wieloma polskimi artystami. To on skomponował muzykę i napisał tekst Edycie Górniak do utworu "Loving You" - pierwszego singla z krążka "E.K.G". Brian Allan zaprosił także do współpracy Nataszę Urbańską i Patricię Kazadi, które wzięły udział w projekcie muzycznym "Poland... Why Not?". W związku z nim Urbańska