• Informacje na temat:

  brian i kazadi

Artykuły na temat: brian i kazadi
 • "Must Be The Music": Brian Allan z Dziką Kartą

  Grono uczestników ostatniego odcinka 11. edycji "Must Be The Music" uzupełnił Brian Allan. Szkot mieszkający od kilkunastu lat w Polsce otrzymał Dziką Kartę od fanów programu na Facebooku.

 • Patricia Kazadi nagrywa w Berlinie

  Uczestniczka "Tańca z gwiazdami", wokalistka i aktorka Patricia Kazadi przebywa w Berlinie, gdzie powstanie kolejny utwór do projektu "Poland... Why Not?".

 • Urbańska z Kazadi do USA

  W najbliższych dniach Natasza Urbańska i Patrycja Kazadi wybierają się na nagrania do Filadelfii. To kolejna odsłona międzynarodowego projektu "Poland... Why Not?".

 • Urbańska z Kazadi do USA

  W najbliższych dniach Natasza Urbańska i Patrycja Kazadi wybierają się na nagrania do Filadelfii. To kolejna odsłona międzynarodowego projektu "Poland... Why Not?".

 • "Must Be The Music": Brian Allan zachwycił widzów

  Po przerwie spowodowanej meczem polskiej reprezentacji na antenę powrócił “Must Be The Music" z kolejnym odcinkiem castingowym. Widzów najbardziej zachwycił urodzony showman Brian Allan, ale nie zabrakło koszmarnych wpadek.

 • "Must Be The Music": Brian Allan w drodze po sławę

  W najbliższą niedzielę (18 października) na scenie "Must Be The Music" zaprezentuje się Brian Allan. Uczestnik pochodzący ze Szkocji współpracował z m.in. Edytą Górniak, Nataszą Urbańską i Patricią Kazadai. Teraz sam postanowił zwalczyć o sławę.

 • Kazadi: Klubowa bomba!

  Bez przesady można uznać, że powierzenie pani funkcji prowadzącej było strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie pani z tym naprawdę... śpiewająco! Patrycja Kazadi: - Dziękuję. Miło mi to słyszeć(...) projektu "Poland... Why Not?". Piosenkę napisałam w Berlinie wraz z pomysłodawcą tego przedsięwzięcia, Brianem Allanem, a jej remiksem zajął się Jim Bezan - producent m.in. Timbalanda, Nelly Furtado czy...

 • "Idol" i piękna Patrycja

  Zwycięzca "Idola" Maciej Silski i znana z "Jak oni śpiewają" Patrycja Kazadi to kolejni uczestnicy międzynarodowego projektu Poland... Why Not?

 • Dlaczego Polska nie ma światowych hitów?

  Znany szkocki producent i biznesmen Brian Allen w rozmowie z INTERIA.PL w bardzo prosty sposób tłumaczy, dlaczego nasze piosenki nie istnieją na zagranicznych listach przebojów.

 • Kto zwycięży w "YCD"?

  W odcinku finałowym siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" dwoje najlepszych tancerzy siódmej edycji, Ania Matlewska i Brian Poniatowski, zaprezentuje najwyższy poziom swoich umiejętności. Kto zwycięży?

Wideo na temat: brian i kazadi
 • Współpracował z Górniak, Urbańską i Kazadi. Teraz zaśpiewa w "Must Be The Music"

  " - pierwszego singla z krążka "E.K.G". Brian Allan zaprosił także do współpracy Nataszę Urbańską i Patricię Kazadi, które wzięły udział w projekcie muzycznym "Poland... Why Not?". W związku z nim Urbańska i Kazadi nagrały teledyski w USA, a Natasza dała popis swoich "umiejętności" w jednym z klubów w Los Angeles. Na scenie "Must Be The Music" Brian Allan zaśpiewa przebój Bon Jovi "Always". Jak Wam się