• Informacje na temat:

  brian i patrycja kazadi

Artykuły na temat: brian i patrycja kazadi
 • Urbańska z Kazadi do USA

  W najbliższych dniach Natasza Urbańska i Patrycja Kazadi wybierają się na nagrania do Filadelfii. To kolejna odsłona międzynarodowego projektu "Poland... Why Not?".

 • Urbańska z Kazadi do USA

  W najbliższych dniach Natasza Urbańska i Patrycja Kazadi wybierają się na nagrania do Filadelfii. To kolejna odsłona międzynarodowego projektu "Poland... Why Not?".

 • "Idol" i piękna Patrycja

  Zwycięzca "Idola" Maciej Silski i znana z "Jak oni śpiewają" Patrycja Kazadi to kolejni uczestnicy międzynarodowego projektu Poland... Why Not?

 • Kazadi: Klubowa bomba!

  Bez przesady można uznać, że powierzenie pani funkcji prowadzącej było strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie pani z tym naprawdę... śpiewająco! Patrycja Kazadi: - Dziękuję. Miło mi to słyszeć(...) projektu "Poland... Why Not?". Piosenkę napisałam w Berlinie wraz z pomysłodawcą tego przedsięwzięcia, Brianem Allanem, a jej remiksem zajął się Jim Bezan - producent m.in. Timbalanda, Nelly Furtado czy...

 • Dlaczego Polska nie ma światowych hitów?

  Znany szkocki producent i biznesmen Brian Allen w rozmowie z INTERIA.PL w bardzo prosty sposób tłumaczy, dlaczego nasze piosenki nie istnieją na zagranicznych listach przebojów.

 • Kto zwycięży w "YCD"?

  W odcinku finałowym siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" dwoje najlepszych tancerzy siódmej edycji, Ania Matlewska i Brian Poniatowski, zaprezentuje najwyższy poziom swoich umiejętności. Kto zwycięży?

 • Natasza Urbańska w letnim klimacie

  .... Natasza Urbańska, Patrycja Kazadi, Sławek Uniatowski, Maciej Silski, Julia Bogdańska) z uznanymi, zagranicznymi producentami (m.in. Rob Hoffman, Jim Beanz, Osmo Ikonen). Całość koordynuje szkocki wokalista i kompozytor Brian Allan. Do "All The Wrong Places" nakręcono imprezowy teledysk na słonecznej plaży Venice Beach w Los Angeles. Natasza przechadzając się po plaży i jej okolicach...