• Informacje na temat:

  brian may plotki

Artykuły na temat: brian may plotki
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...", przedstawiający losy trzech nastolatek z Brianną Hildebrand, Quintessą Swindell i Kianą Madeirą w rolach głównych. Aktualizacja #49: Netflix udostępnił zwiastun serialu "Profesor Iglesias(...) rodzinnego miasta, gdzie dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian. Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego doprowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary...

 • "Zaskoczyło od razu"

  - Wnosi swój styl, wolę i energię - tak gitarzysta grupy Queen Brian May zachwala wokalistę Adama Lamberta, z którym legendarna brytyjska formacja wystąpi po raz pierwszy w Polsce.

 • Brian May: Jestem naprawdę szczęśliwy

  We wtorek, 12 grudnia, ogłoszono wykonawców, którzy 19 marca 2001 roku w Nowym Jorku zostaną uroczyście wprowadzeni do Rock And Rollowego Salonu Sławy. Znalazła się wśród nich m.in. słynna brytyjska grupa Queen. Brian May, gitarzysta Królowej, nie krył swego zadowolenia z nominacji.

 • Robbie Williams wokalistą Queen?

  Na początku tego roku w świecie muzycznym pojawiły się plotki głoszące, jakoby Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, miał zostać następcą Freddiego Mercury'ego na stanowisku wokalisty legendarnej formacji Queen. Teraz ówczesne doniesienia coraz bardziej się potwierdzają.

 • Zamordować Sharon Stone

  Twórcy brytyjskiego serial u "Midsommer Murders" robią wszystko by skusić Keirę Knighley i Sharon Stone do gościnnego występu. "Z wielką przyjemnością zamordowałbym Sharon" - mówi producent serialu Brian True-May.

 • Przedstawiciele Robbiego Williamsa, brytyjskiej gwiazdy muzyki pop i byłego członka boysbandu Take That, stanowczo zaprzeczyli licznym ostatnio doniesienom, jakoby wokalista miał zamiar w przyszłym roku dać serię koncertów wraz z legendarną grupą Queen.

 • Mel C z Bono i Queen

  Mel C, członkini brytyjskiej grupy Spice Girls, dołączyła do Bono, wokalisty U2 i członków zespołu Queen, podczas zaimprowizowanej sesji nagraniowej, która odbyła się w Windmill Lane Studios w Dublinie.

 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

 • Przewodnik rockowy: Maurice Gibb, "ofiara" Johna Lennona

  Kto wśród choć trochę starszych nastolatków nie zna Bee Gees? Kto nie kojarzy z nimi tanecznych superprzebojów ze "Stayin' Alive", "Night Fever" i "Tragedy" na czele? Odpowiedź brzmi zapewne: - (chyba) nikt!

Wideo na temat: brian may plotki
 • Martha Marcy May Marlene

  "Strach jest dobry. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak" --Patrick Elizabeth Olsen zagrała w filmie Seana Durkina dziewczynę, która przechodzi poważny kryzys tożsamości po tym jak uciekła z sekty. Nie może sobie poradzić z przeszłością, nie wie co czeka ją w przyszłości. Ogarnia ją lęk i trudne do zrozumienia poczucie winy. Reżyser zdobył nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, a także w Cannes. Film zaczyna się sceną, w której Martha (Elizabeth Olsen) ucieka z...

 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...