• Informacje na temat:

  briana

Artykuły na temat: briana
 • Nie żyje aktor Brian Dennehy

  O śmierci Briana Dennehy'ego poinformowała na Twitterze jego córka Elizabeth, wyjaśniając, że aktor zmarł z przyczyn naturalnych. Pojawiły się bowiem sugestie, że gwiazdor chorował na koronawirusa. pic.twitter.com/ILyrGpLnc3 " additional="— Elizabeth Dennehy (@dennehyeliza)" date="April 16, 2020" user="dennehyeliza" /> Aktorską karierę Dennehy rozpoczął w latach 70. XX wieku od epizodycznych...

 • Powstanie film o Brianie Epsteinie, nazywanym "piątym Beatlesem". Kiedy premiera "Midas Man"?

  Wielokrotny laureat nagród Grammy i twórca niedawnego filmu "Władcy chaosu" poświęconego norweskiej grupie black metalowej Mayhem, zajmie się teraz reżyserią filmu "Midas Man". Będzie to filmowa biografia menedżera grupy The Beatles, Briana Epsteina, który był nazywany przez Paula McCartneya "piątym Beatlesem".

 • 45 lat Briana Harveya: Anatomia upadku

  W latach 90. w Brianie Harveyu kochały się miliony nastolatek w Wielkiej Brytanii. Dziś wokalista jest cieniem samego siebie, a częściej media donoszą o jego problemach z prawem niż próbie reaktywacji kariery.

 • Jak zginął Brian Jones? Netflix planuje dokument o śmierci muzyka

  Wątpliwości, które narosły wokół śmierci Briana Jonesa z The Rolling Stone, wkrótce zostaną rozwiane? Nowy dokument Netflixa "No Expectations, The Murder of Brian Jones" ma rzucić nowe światło na sprawę.

 • Brian Doherty nie żyje. Gitarzysta Big Wreck miał 51 lat

  ..."Z wielkim smutkiem dzielimy się z wami informacją o śmierci naszego brata Briana Doherty'ego , który odszedł wczoraj po długiej i dzielnej walce z rakiem. Brian założył Big Wreck z Ianem (Thornleyem - przyp. red.) w Bostonie, a jego odejście jest dla nas ogromną stratą. Składamy kondolencje jego rodzinie. Był dobrą duszą i będzie go brakowało wszystkim, którzy znali go osobiście i lubili jego...

 • Brian Jones z The Rolling Stones został zamordowany? Córka zabrała głos

  ...3 lipca minęło 50 lat od śmierci gitarzysty i założyciela grupy The Rolling Stones - Briana Jonesa . 27-letni muzyk utonął w nocy z 2 na 3 lipca 1969 roku w basenie we własnej posiadłości, a jego(...) policyjne śledztwo nie zostało przeprowadzone we właściwy sposób. Chciałabym, żeby śledztwo wznowiono, co pomogłoby otrzymać odpowiedzi na niektóre pytania". Sprawa śmierci Briana Jonesa budzi...

 • Brian May (Queen) już po operacji. Muzyk pokazał zdjęcie ze szpitala

  Problemy zdrowotne Briana Maya ciągnęły się od ostatniej trasy Queen + Adam Lambert w USA. "Choć trzymała mnie adrenalina, to podczas niektórych wieczorów nie mogłem się ruszać po scenie (nikt nie zauważył!). Przez chwilę nie będę się przemęczał, ale do pełni zdrowia mam wrócić na trasę w styczniu" - napisał 72-letni gitarzysta, który w kolejnych wpisach uspokajał zaniepokojonych fanów...

 • Soundedit Festival: Wystawa fotografii Briana Griffina w Gdyni

  Od 28 czerwca na dachu Muzeum Miasta Gdyni można podziwiać niezwykłą ekspozycje zdjęć Briana Griffina. To wybitny fotograf oraz twórca okładek płyt najważniejszych rockowych i popowych formacji lat 80. ubiegłego wieku.

 • Brian May dla NASA. Zobacz teledysk "New Horizons"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "New Horizons" Briana Maya. Słynny gitarzysta grupy Queen skomponował nowy utwór na prośbę NASA, by uczcić 13. rocznicę wystrzelenia sondy kosmicznej New Horizons, która podróżuje po krawędzi Układu Słonecznego.

 • Wielkanocna okładka gazety z "Żywotem Briana"

  Nie słyszeliście nigdy o "Głosie Wągrowieckim"? Wielkanocny numer gazety, na którego okładce znalazł się fotos z filmu "Żywotu Briana", z pewnością zapewni tytułowi darmową reklamę.

Zdjęcia na temat: briana
Wideo na temat: briana
Dyskusje na temat: briana