• Informacje na temat:

  bridget fonda

Artykuły na temat: bridget fonda
 • Bridget Fonda: Nagłe zniknięcie

  Z jej rodziny wywodzą się najznamienitsi amerykańscy aktorzy i aktorki. Nic dziwnego, że i ona zaczęła występować w filmach i telewizji. Po kilkunastu latach udanej kariery nagle zrezygnowała. Ostatni raz wystąpiła przed kamerą w 2002 roku. 27 stycznia 2019 roku Bridget Fonda skończyła 55 lat.

 • Wypadek Bridget Fondy

  Amerykańska gwiazda Bridget Fonda ( "Jackie Brown" ), córka Petera i bratanica Jane, trafiła do szpitala po wypadku samochodowym, jakiemu uległa w czwartek, 27 lutego. Samochód aktorki stoczył się z krętej drogi Pacific Coast Highway.

 • Nie żyje Peter Fonda

  W piątek, 16 sierpnia, zmarł amerykański aktor, scenarzysta i reżyser Peter Fonda, znany głównie z roli Wyatta w kultowym filmie "Swobodny jeździec" . Miał 79 lat.

 • Klan Fondów na ekranie

  Legendarny aktor Peter Fonda ("Easy Rider") ma nadzieję, że jego siostra - znana aktorka Jane Fonda ("Barbarella"), zdecyduje się na powrót do kariery aktorskiej, ponieważ on i jego córka Bridget marzą o realizacji projektu, w którym wystąpią wszyscy troje.

 • Nagroda dla Petera Fondy

  Peter Fonda ( "Swobodny jeździec" ) zostanie uhonorowany nagrodą "Gary Cooper Spirit Of Montana Award". Wyróżnienie zostanie przyznane po raz pierwszy. Artysta odbierze je pod koniec września.

 • Peter Fonda w "Ocean's Twelve"

  Peter Fonda ( "Swobodny jeździec" ) wystąpił gościnnie w filmie "Ocean's Twelve" , będącym kontynuacją słynnej kryminalnej opowieści Stevena Soderbergha "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" . Informację tę aktor ujawnił w rozmowie z dziennikarką gazety "Westside Today".

 • Nagrody dla kowbojów kina

  Laura Dern ("Dzikość serca", "Jurassic Park III" ) i Bridget Fonda ( "Kryptonim Nina" , "Pocałunek smoka" ) złożyły hołd swoim sławnym ojcom, prezentując ich sylwetki podczas wręczania nagród Golden Boot Awards. Uroczysta ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 10 sierpnia w Beverly Hills.

 • Mroźna Katarina Witt

  ...duży i mały ekran w wersjach aktorskich i animowanych. W ostatniej, telewizyjnej ekranizacji historii Andersena, zrealizowanej w 2002 roku, w złowrogą wladczynię wcieliła się Bridget Fonda ( "Jackie...

 • Nowa rola Jeta Li

  ..."Kiss Of The Dragon", w reżyserii Chrisa Nahona, ma opowiadać o perypetiach chińskiego oficera wywiadu w Paryżu. U boku Jeta Li wystąpią Bridget Fonda ("Sublokatorka") i Tcheky Karyo ("Patriota"). Natomiast "The One" to dreszczowiec science fiction. O fabule wiadomo niewiele, a producenci enigmatycznie informują, że film ma opowiadać o światach równoległych, w których zamieszkują istoty podobne...

 • Jet Li znowu w akcji

  .... Li obecnie pracuje w Paryżu na planie najnowszego filmu Luca Bessona "Kiss of the Dragon", w którym partnerują mu Bridget Fonda i Tcheky Karyo. W 2001 roku zobaczymy aktora również w kolejnych...

Zdjęcia na temat: bridget fonda
Dyskusje na temat: bridget fonda