• Informacje na temat:

  bridget jones

Artykuły na temat: bridget jones
 • "Bridget Jones’s Baby": Powrót Bridget Jones

  Bridget Jones, autorka najzabawniejszego pamiętnika świata, wraca! Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Bridget Jones’s Baby" (w kinach od 16 września).

 • "Bridget Jones 3" przedpremierowo

  Światowa premiera filmu "Bridget Jones 3" odbyła się 5 września w Londynie. Trzecia część kultowej komedii trafi na ekrany polskich kin dopiero 16 września, ale w najbliższą sobotę, 10 września, będzie ją można przedpremierowo obejrzeć w kinach sieci Cinema City.

 • Bridget Jones czeka na Bridget Jones?

  Renée Zellweger zdementowała niedawno pogłoski, iż raz jeszcze zgodziła się wcielić w postać Bridget Jones. Jednak o planach realizacji sequela przeboju "Dziennik Bridget Jones" ochoczo opowiada... dublerka aktorki, która - jak twierdzi - została już zaangażowana do pracy nad filmem "W pogoni za rozumem".

 • Bridget Jones zostanie wdową

  Helen Fielding, autorka serii o perypetiach Bridget Jones, postanowiła uśmiercić ukochanego głównej bohaterki - Marka Darcy'ego. Ta wiadomość wywołała prawdziwą burzę wśród fanów książek o Bridget.

 • "Bridget Jones 3" obraża kobiety?

  Renee Zellweger, gwiazda serii "Bridget Jones", skomentowała kontrowersje wokół trzeciej odsłony cyklu "Nie uważam, żeby ten film obrażał kobiety" - powiedziała aktorka.

 • Bridget Jones... ma dziecko

  Wszystko wskazuje na to, że po latach oczekiwań doczekamy się wreszcie kolejnej części przygód Bridget Jones.

 • "Bridget Jones 3" : Czas podsumowania

  Od czasu debiutu angielskiej singielki minęło już 15 lat. To wtedy Bridget Jones, stworzona przez niezawodną Helen Fielding, dostała twarz Renee Zellweger.

 • "Bridget Jones" na Broadwayu

  Na Broadwayu powstaje musicalowa wersja przebojowej książki i filmu "Dziennik Bridget Jones" - poinformowała firma producencka Working Title.

 • Rekord Bridget Jones

  Film "Dziennik Bridget Jones" pobił w Wielkiej Brytanii tegoroczny rekord ilości wypożyczeń. W pierwszym tygodniu od premiery filmu na kasetach, obraz Sharon Maguire wypożyczono aż 800 tysięcy razy! Tym samym "Dziennik Bridget Jones" zbliżył się do rekordzisty wszech czasów - filmu "Gladiator" .

 • Bridget Jones ma dziecko

  Trwają przygotowania do trzeciego filmu o Bridget Jones. W głównych rolach znów zobaczymy Renee Zellweger, Colina Firtha i Hugh Granta.

Zdjęcia na temat: bridget jones
Wideo na temat: bridget jones
 • "Bridget Jones 3"

  Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów

 • Katarzyna Kołeczek zagrała epizod w ostatniej części przygód Bridget Jones. Jak aktorka wspomina pracę na planie? - Colin i Renee ujęli mnie. Jest chyba taka zasada, że im większa gwiazda, tym jest bardziej normalna. Po zdjęciach Renee Zellweger poprosiła mnie o selfie. Poznałam też przelotnie Eda Sheerana - powiedziała aktorka. (źródło: przeAmbitni.pl/x-news)

Dyskusje na temat: bridget jones