• Informacje na temat:

  bridget moynahan zdjęcia

Artykuły na temat: bridget moynahan zdjęcia
 • Gwiazdy kontra Nicolas Cage

  Ethan Hawke ( "Złodziej życia" ), Jared Leto ( "Azyl" ), Bridget Moynahan ( "Rekrut" ), Jeffrey Wright ( "Shaft" ) i Donald Sutherland ( "Wzgórze nadziei" ) zagrają u boku Nicolasa Cage'a ( "Naciągacze" ) w filmie "Lord of War", który przygotowuje reżyser i scenarzysta Andrew Niccol. Budżet opowieści szacowany jest na 42 miliony dolarów.

 • Rośnie obsada "I, Robot"

  James Cromwell ( "Tajemnice Los Angeles" , "Suma wszystkich strachów" ) i Bruce Greenwood ( "Podwójne zagrożenie" , "Jądro Ziemi" ) zgodzili się wystąpić w filmie s-f "I, Robot". Zdjęcia do filmu opartego na twórczości Isaaca Asimova rozpoczęła się niedawno w Kanadzie. Główną rolę w tej osadzonej w przyszłości detektywistycznej opowieści gra Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ).

 • J. Caviezel w mrocznym thrillerze

  ..." ), Bridget Moynahan ( "Ja, Robot" ) i Peter Stormare ( "Constantine" ). Na fotelu reżysera obrazu zasiądzie Simon Brand. Zdjęcia rozpoczną się pod koniec marca.

 • Salma Hayek i Alec Baldwin jako imprezowi rodzice

  ..., zważywszy, że zdjęcia realizowano w 2016 r. Obok Hayek i Baldwina, w obsadzie komedii pojawili się m.in. znany z "Magic Mike'a" i "Czystej krwi", Joe Manganiello, komik i standuper Jim Gaffigan oraz Bridget Moynahan, którą kojarzyć możemy z serii o Johnie Wicku. Za kamerą filmu stanął Fred Wolf, twórca "Dużych dzieci", którego komedie zarobiły na całym świecie łącznie ponad 650 milionów dolarów...

 • Gisele Bundchen znów została mamą

  .... Rozgrywający New England Patriots jest także ojcem pięcioletniego Jacka z poprzedniego związku z aktorką Bridget Moynahan. Modelka i sportowiec są parą od sześciu lat. Pobrali się na początku 2009