• Informacje na temat:

  brie larson

Artykuły na temat: brie larson
 • Brie Larson: Bez kompromisów

  Zaangażowana w ruch Time’s Up aktorka Brie Larson po raz kolejny zabrała głos w sprawie równości płci. Gwiazda "Kapitana Marvela" w najnowszym wywiadzie przyznała, że miała kiedyś problem z upominaniem się o swoje. Dziś nie uznaje kompromisów.

 • Występ Brie Larson hitem internetu

  Występ aktorki Brie Larson w rozrywkowym programie "Jimmy Kimmmel Live" wywołał lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Niebagatelną rolę w stymulacji ruchu w "social mediach" miał... głęboki dekolt laureatki Oscara.

 • Brie Larson reżyseruje

  Tegoroczna laureatka Oscara Brie Larson szykuje się do reżyserskiego debiutu. Aktorka zagra główną rolę i stanie za sterami niezależnej komedii "Unicorn Store".

 • Brie Larson zagra u Charliego Kaufmana

  Brie Larson negocjuje główną rolę w najnowszym filmie Charliego Kaufmana. Twórca obrazu "Synekdocha, Nowy Jork" zamierza zaadaptować książkę Iaina Reida pod tytułem "Może pora z tym skończyć".

 • Brie Larson o filmie "Pokój": Być po prostu sobą

  W najbliższy piątek, 26 lutego, na ekrany polskich kin trafi nominowany do Oscara w czterech kategoriach, film "Pokój". Brie Larson, która gra w produkcji główną rolę, opowiada o pracy na planie tej przejmującej historii.

 • Oscary 2016: Mało znany epizod muzyczny Brie Larson

  Brie Larson była jedną z największych wygranych 88. ceremonii rozdania Oscarów. To właśnie do niej trafiła statuetka w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie "Pokój". Być może jednak nie wszyscy wiedzą, że aktorka zaczynała jako pop-punkowa wokalistka.

 • Oscary 2016: Brie Larson i Alicia Vikander triumfują

  ...26-letnia Brie Larson i 27-letnia Alicia Vikander zdobyły w tym roku Oscary w kategoriach aktorskich. W walce o nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej młode gwiazdy musiały zmierzyć się z wybitnymi koleżankami po fachu. Oscarowa gala odbyła się w nocy z 28 na 29 lutego.

 • Brie Larson o złych doświadczeniach z pierwszych castingów

  Podczas konferencji zorganizowanej po oscarowej gali Brie Larson, zdobywczyni nagrody za najlepszą rolę pierwszoplanową, zwierzyła się ze swych negatywnych doświadczeń z pierwszych przesłuchań w Hollywood, podczas których wymagano od niej, by wyglądała i zachowywała się bardziej "seksownie".

 • Brie Larson i Saoirse Ronan nagrodzone podczas festiwalu w Santa Barbara

  Na niecałe trzy tygodnie przed rozdaniem Oscarów, podczas festiwalu w Santa Barbara przyznano nagrody dla aktorki roku. Otrzymały je Brie Larson i Saoirse Ronan. Obie walczą także o tegorocznego Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa.

 • Oscary 2019: Kto będzie wręczał statuetki?

  Daniel Craig, Whoopi Goldberg, Jennifer Lopez i Brie Larson - m.in. te gwiazdy wystąpią na 91. gali rozdania Oscarów w roli prezenterów odczytujących nazwiska zwycięzców i wręczających statuetki. Wiadomo już także, że w czasie ceremonii usłyszymy wszystkie nominowane piosenki.

Zdjęcia na temat: brie larson
Wideo na temat: brie larson