• Informacje na temat:

  brigitte nielsen

Artykuły na temat: brigitte nielsen
 • Brigitte Nielsen: Waleczna Dunka

  Brigitte Nielsen - duńska aktorka, modelka, prezenterka i piosenkarka - była w latach 80. XX wieku prawdziwą gwiazdą kina. Świat szalał na jej punkcie, m.in. za sprawą ról w filmach u boku Arnolda Schwarzeneggera - "Czerwona Sonja" oraz Sylvestra Stallone'a - "Rocky IV" i "Kobra"... 15 lipca gwiazda obchodzi 55. urodziny. Co robi teraz?

 • Brigitte Nielsen: Kolekcjonerka mężów

  Brigitte. Błyskawicznie rozwiódł się z Sashą Czack i ożenił z Nielsen. Po 19 miesiącach byli już... byłymi małżonkami (dla niej był to drugi rozwód), a potem aktor ślub tłumaczył "chwilową(...)W kinie zadebiutowała w 1985 r. dzięki protekcji słynnego włoskiego producenta Dino De Laurentisa, pojawiając się u boku Arnolda Schwarzeneggera jako tytułowa "Czerwona Sonja". Platynowa Brigitte...

 • Brigitte Nielsen: Pierwsze zdjęcie z dzieckiem

  ...54-letnia Brigitte Nielsen opublikowała pierwsze zdjęcie córeczki Fridy.

 • 54-letnia Brigitte Nielsen jest w ciąży

  ...54-letnia aktorka Brigitte Nielsen, gwiazda filmów "Czerwona Sonja" i "Kobra", jest w ciąży. Dunka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie.

 • Brigitte Nielsen w obronie Sylvestra Stallone'a

  Brigitte Nielsen wzięła w obronę byłego męża, Sylvestra Stallone'a, po tym, jak brytyjskie media dotarły do policyjnego raportu z 1986 roku, dotyczącego seksualnego kontaktu gwiazdora z 16-letnią dziewczyną. Urodzona w Szwecji aktorka i modelka, która w tym czasie była żoną Stallone'a, twierdzi, że incydent "nie miał miejsca".

 • Brigitte Nielsen została matką. Była żona Sylvestra Stallone ma 54 lata

  Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone, została matką. Aktorka ma już 54 lata i jest to jej piąte dziecko.

 • Kobieta Stallone'a idzie pod nóż

  Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone'e, na oczach milionów widzów podda się operacji plastycznej w nowym niemieckim reality show.

 • Gwiazda kina lat 80. powraca

  Szczyt sławy Brigitte Nielsen jako modelki i aktorki przypadł na lata 80. Teraz nieco zapomniana filmowa Czarna Wiedźma z baśni "Fantaghiro" powraca.

 • Z kim jeszcze romansował?

  W swojej autobiografii zatytułowanej "Total Recall: My Unbelievably True Life Story" gwiazdor Hollywood wyznał, że swego czasu miał "gorący romans" z Brigitte Nielsen. Para wystąpiła razem w 1985(...) wiedział, iż związek z Nielsen nie ma przyszłości i między innymi dzięki temu zdał sobie sprawę, że chce poślubić Shriver. Wieści o tym romansie nie są specjalnym szokiem, bowiem Nielsen ujawniła to już...

 • Flavor Flav w miłosnym reality-show

  Raper, którego prawdziwe nazwisko brzmi William Drayton, spotykał się do niedawna z Brigitte Nielsen, byłą żoną Sylvestra Stallone. Para poznała się na planie programu "Surreal Life". Obecnie Flav(...) Brigitte Nielsen. W ten sposób sprawdzi także ich maniery. "To może być szok, kiedy kobieta na przykład beknie przy stole. To pokaże jej prawdziwe oblicze" - przekonuje raper. Pierwszy odcinek serii ukaże...

Zdjęcia na temat: brigitte nielsen