• Informacje na temat:

  brit kevina federline

Artykuły na temat: brit kevina federline
 • Britney pije przy dzieciach!

  Pojawia się coraz więcej szokujących doniesień na temat tego, w jaki sposób Britney Spears (26 l.) traktuje swoje dzieci, dwuletniego Seana Prestona i 11-miesięcznego Jaydena Jamesa. Czyżby Kevin Federline (29 l.) rozpoczął na poważnie walkę o prawa do opieki nad nimi?

 • Britney straciła dzieci!

  Stało się - sąd odebrał Britney Spears (26 l.) prawo do opieki nad Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. W środę 3 października opiekę nad chłopcami ma przejąć były mąż piosenkarki, 29-letni Kevin Federline.

 • Ghalib opowiada o związku z Britney

  Pomimo zakazu zbliżania się, jaki Adnan Ghalib otrzymał podobno od Britney Spears (26 l.), para nadal wspólnie baluje po całym mieście, a Adan opowiada o swoim związku z piosenkarką każdemu, kto ma tylko ochotę posłuchać.

 • Britney sama wypuści kasetę?

  Informowaliśmy już o tym, że do sieci trafił kilkunastosekundowy film z zapisem miłosnych igraszek Britney Spears i Kevina Federline'a. Jeden z gigantów branży porno zaoferował 100 milionów za całą kasetę, co może przynieść spore zyski rozwodzącemu się mężowi Britney. Jednak wokalistka ponoć nie zamierza dopuścić do tego, żeby K-Fed się obłowił i podobno sama planuje wypuścić do internetu 45

 • Britney: Seksskandal z kasetą?

  Proces rozwodowy pomiędzy Britney Spears (24 l.) a Kevinem Federlinem (28 l.) zapowiada się na sporą atrakcję dla brukowych mediów. Do sieci trafił 19-sekundowy filmik z miłosnych igraszek małżeństwa, a K-Fed ponoć otrzymał ofertę 100 milionów dolarów za udostępnienie 4-godzinnej kasety z nagrań z ich miodowego miesiąca.