• Informacje na temat:

  british airways

Artykuły na temat: british airways
 • Kylie Minogue w reklamie British Airways

  Kylie Minogue została nową maskotką linii lotniczych British Airways. Pochodząca z Australii gwiazda ma pomóc przezwyciężyć kłopoty, z jakimi brytyjski przewoźnik boryka się w związku z ogólnym załamaniem na rynku usług turystycznych.

 • Posh Spice przeproszona

  Victoria Beckham, członkini brytyjskiej grupy Spice Girls, przyjęła rekompensatę finansową od linii lotniczych British Airways za zagubienie jej bagażu podczas powrotu z USA. Jedna z walizek zawierała taśmy demo z nagraniami z nowej płyty zespołu.

 • R.E.M. pracują nad kolejną płytą

  Po tym jak zakończył się w Londynie trwający prawie rok proces Petera Bucka, gitarzysty R.E.M. oskarżonego m.in. o zniszczenie własności linii lotniczych British Airways, jego koledzy zadowoleni z uniewinniającego wyroku zadecydowali, iż nadszedł czas rozpocząć pracę nad kolejnym albumem.

 • Peter Buck: Proces rozpocznie się od nowa

  Wygląda na to, że nie doczekamy się w tym roku rozstrzygnięcia w sprawie, jaką Peterowi Buckowi, gitarzyście grupy R.E.M., wytoczyły angielskie linie lotnicze British Airways. Przypomnijmy, że 13 listopada, wskutek błędów proceduralnych, proces przerwano i wszystko wskazuje na to, że będzie on musiał rozpocząć się od nowa dopiero w przyszłym roku.

 • Peter Buck znów w sądzie

  Peter Buck, gitarzysta amerykańskiej grupy R.E.M., pojawi się po raz kolejny w sądzie w związku z incydentem na pokładzie samolotu linii British Airways. Muzykowi postawiono zarzuty m.in. nadużywania alkoholu na pokładzie samolotu, niepodporządkowanie się poleceniom obsługi samolotu, napaść na załogę i zniszczenie własności linii lotniczych.

 • R.E.M.: Peter Buck po raz kolejny w sądzie

  Peter Buck, gitarzysta amerykańskiej formacji R.E.M., stawił się w poniedziałek, 12 listopada, w sądzie w Londynie, w sprawie kwietniowego incydentu na pokładzie samolotu linii British Airways. Muzykowi postawiono zarzuty m.in. nadużywania alkoholu podczas lotu samolotem, niepodporządkowania się poleceniom obsługi samolotu, napaść na załogę i zniszczenie własności linii lotniczych.

 • R.E.M.: Proces Petera Bucka rozpocznie się od nowa

  Ku zaskoczeniu wszystkich, proces Petera Bucka, gitarzysty formacji R.E.M., który oskarżony jest m.in. o nadużywanie alkoholu podczas lotu samolotem i zniszczenie własności linii lotniczych British Airways, rozpocznie się od nowa. Powody takiej decyzji sądu w Londynie nie są jasne, ale podobno chodzi o błędy proceduralne.

 • R.E.M.: Peter Buck uniewinniony

  Niemal dokładnie rok po słynnym zajściu na pokładzie samolotu linii lotniczych British Airways, zakończył się trwający od marca w Londynie proces Petera Bucka, gitarzysty amerykańskiej formacji R.E.M. W piątek, 5 kwietnia, muzyk został uwolniony od stawianych mu zarzutów, m.in. nadużywania alkoholu podczas lotu samolotem z Seattle do Londynu, niepodporządkowania się poleceniom obsługi samolotu...

 • "Niewidoczni" triumfują w Londynie

  Film "Niewidoczni" Stephena Frearsa zdominował wczorajsze rozdanie Brytyjskie Niezależne Nagrody Filmowych (BIFA - British Independent Film Awards). Dramat opowiadający o losach nielegalnych imigrantów w stolicy Wielkiej Brytanii otrzymał w sumie aż cztery nagrody. Najlepszym niezależnym filmem zagranicznym zostało brazylijskie "Miasto Boga" .

 • Brał heroinę w samolocie?

  Lider Babyshambles w piątek, 5 czerwca, leciał z Londynu do Genewy, gdzie miał zagrać koncert. Obsługa samolotu linii British Airways zaniepokoiła się, gdy Doherty przez dłuższy czas nie wychodził(...). "Zostaliśmy wezwani przez kapitana samolotu British Airways. Później przeprowadziliśmy kontrolę jednego z pasażerów. Więcej w tej sprawie nie mogę powiedzieć" - skomentował rzecznik genewskiej policji...

Wideo na temat: british airways
 • Maisie Williams nie wpuszczono do poczekalni

  Maisie Williams - 17-letnia gwiazda serialu „Gra o tron" - nie została wpuszczona na lotnisku do poczekalni dla business klasy. British Airways obawiało się, że nieletnia Maisie Williams napije się alkoholu. Gwiazda umieściła na swoim Twitterze post, w którym wyraziła oburzenie.