• Informacje na temat:

  britney na zakupach

Artykuły na temat: britney na zakupach
 • Paris Hilton imprezuje z byłym mężem Britney

  Świat jest naprawdę mały. Paris Hilton (26 l.)wybrała się na imprezę w Hard Rock Hotel w Los Angeles z raperem Kevinem Federlinem (29 l.), który do niedawna był mężem Britney Spears (26 l.).

 • Britney Spears na zakupach

  Klienci modnego sklepu Lisa Kline w Los Angeles w niedzielę, 8 kwietnia, zostali wyproszeni przez obsługę. Dzięki temu zakupy w spokoju mogła porobić Britney Spears.

 • Britney Spears kupiła dom

  I to nie od byle kogo - poprzednim właścicielem kalifornijskiej posiadłości był Ray Liotta, 52-letni aktor hollywoodzki, znany m.in. z roli w filmie Martina Scorsese "Chłopcy z ferajny". Dom kosztował piosenkarkę 8 milionów dolarów.

 • Zmartwienia Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, ma wyrzuty sumienia, że jej rodzice stali się bankrutami tylko po to, aby ona mogła zostać sławna. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i dziś rodzina panny Spears nie musi się już martwić o brak pieniędzy na rachunki i jedzenie.

 • Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  ...znanymi skandalistkami, Paris Hilton oraz Britney Spears. Uzależniła się od alkoholu, zaczęła eksperymentować z narkotykami i operacjami plastycznymi. Media od lat rozpisują się o jej uzależnieniach...

 • Britney Spears nie może zobaczyć swego domu

  Britney Spears, nastoletnia amerykańska wokalistka pop, musi jeszcze trochę poczekać, zanim zobaczy dom, który za jej pieniądze sprawiła sobie jej rodzina. Na wizytę nie pozwala jej bowiem mama.

 • "Będę nosić stanik", czyli noworoczne postanowienia gwiazd

  O noworocznych postanowieniach gwiazd pisze "US Magazine": "Britney Spears postanowiła, że wraz z nadejściem nowego roku przestanie się zamartwiać i nauczy się, jak być szczęśliwszą. Obiecała też sobie, że przestanie obgryzać paznokcie, chociaż takie samo założenie miała już rok temu, więc tym razem też może nic z tego nie wyjść...". Seksowna Eva Longoria Parker zapowiedziała, że w 2009 roku...

 • Britney, zrób test na AIDS!

  Kerri Whittington (26 l.), była narzeczona Kevina Federline'a (26 l.), przyszłego męża Britney Spears (22 l.), ostrzegła gwiazdę pop, że powinna sobie zrobić test na AIDS. Federline wcześniej miał często uprawiać przypadkowy seks, nie stosując żadnych zabezpieczeń.

 • Britney otoczona przez fanów

  Dziesiątki fanów otoczyło Britney Spears uniemożliwiając jej zrobienie zakupów u jubilera. Ochrona zareagowała błyskawicznie, wpychając wokalistkę do auta.

 • Nowy dom Britney

  Britney Spears wydała 4 miliony dolarów na nowy dom w Kalifornii. Posiadłość należała wcześniej do aktora Raya Liotty.

Zdjęcia na temat: britney na zakupach
Wideo na temat: britney na zakupach
 • Britney w dziwnych okularach

  Britney Spears na zakupach w Los Angeles 26 lutego.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Dowód na ciążę Britney?

  Britney Spears przyłapana na zakupach w sklepie z artykułami dla dzieci w Los Angeles 11 listopada.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...