• Informacje na temat:

  britney spears i jej facet

Artykuły na temat: britney spears i jej facet
 • Cher popiera Britney Spears

  Cher popiera Britney Spears w staraniach, aby na drodze sądowej zakazać jednemu z fanów zbliżania się do niej. Według starszej koleżanki Britney, każda ze sławnych osobistości może czuć się zgrożona i nie ma w tym nic dziwnego. Cher poparła Spears twierdząc, że znane osobistości niejednokrotnie powinny czuć się zagrożone, tymczasem niejednokrotnie bagatelizują sprawę, co może skończyć się dla...

 • Britney Spears: Piję, palę i sypiam z facetami

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, która do niedawna zaklinała się, iż ma zamiar pozostać dziewicą aż do ślubu, przyznała, że skończyła już z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Nie chce już także ukrywać tego, że pije, pali i uprawia seks. Jak sama mówi, po prostu dorosła do tego wszystkiego.

 • Z kim spotyka się Britney Spears?

  Po rozstaniu z Jasonem Trawickiem Britney Spears znów szuka miłości. Jak ze zdumieniem odnotowują plotkarskie serwisy, ostatnio wokalistka spotyka się z... normalnym facetem.

 • Britney Spears znów zakochana?

  Plotkarskie media przedstawiają coraz więcej szczegółów związku Britney Spears z pracownikiem kancelarii prawniczej.

 • Britney Spears straciła dziecko?

  Amerykańskie brukowce podały sensacyjnie brzmiące plotki , że na początku tego roku Britney Spears była w ciąży, jednak straciła dziecko.

 • Britney Spears: Kolejne kłopoty

  Nie ustają pogłoski o małżeńskich problemach Britney Spears (24 l.) i Kevina Federline'a (28 l.). Niedawno wokalistka wściekła się, po tym jak zobaczyła zdjęcia swojego męża przytulającego inną kobietę. Podobno Britney kazała mężowi "pakować manatki i się wynosić".

 • Mężczyzna, który podaje się za prześladowcę Britney Spears, amerykańskiej wokalistki pop, otwarcie się do tego przyznaje. Jest on bowiem członkiem zespołu Sunbabies, którego całą płytę można znaleźć w Internecie na stronach serwisu mp3.com. Uwagę przyciągają zwłaszcza tytuły niektórych piosenek - "A Love Song For Britney", "Britney Stripped On TV" oraz "Britney Sucks, So Can I".

 • Britney Spears zagra w filmie

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, w końcu zrealizuje swe marzenie o karierze filmowej. Rolę w swym nowym filmie zaproponował jej Ben Affleck, aktor znany z filmu "Buntownik z wyboru".

 • Czwarty raz Britney Spears

  Album "Circus" Britney Spears zadebiutował na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych. Po raz czwarty udało się wokalistce uzyskać wynik otwarcia powyżej 500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w samych Stanach.

 • Britney Spears wzbudza zazdrość

  Tylko szybkiej reakcji swoich ochroniarzy Britney Spears zawdzięcza to, iż nie została poturbowana przez jedną z pań w pewnym nowojorskim klubie. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 10 kwietnia. Tymczasem kolejny klip amerykańskiej piosenkarki, zrealizowany do utworu "Everytime", już wzbudził spore kontrowersje.