• Informacje na temat:

  britney spears nago

Artykuły na temat: britney spears nago
 • Naga Britney Spears

  Britney Spears z pewnością nie pojawi się w filmie porno, mimo iż za "rozbieraną" rolę zaproponowano jej ostatnio aż milion dolarów. Jednak miłośnicy wdzięków najsłynniejszej dziewicy świata nie powinni z tego powodu narzekać. 20-letnia wokalistka zgodziła się bowiem pozować nago, ale w szczytnym celu - na rzecz ochrony zwierząt.

 • Britney Spears: Nago w ciąży

  Przefarbowana na brunetkę Britney Spears (25 l.) pojawi się naga na okładce sierpniowego magazynu "Harper's Bazaar". Ciężarna wokalistka jednak nie ujawni wszystkiego, bo strategiczne miejsca zasłania rękami.

 • Britney Spears uwielbiana przez miliony mężczyzn na całym świecie, spotkała się niedawno z jednym z czołowych hollywoodzkich projektantów mody, aby omówić kwestię przygotowania kilku nowych strojów. Ten oczywiście przystał na propozycję współpracy, jednak przy okazji dość trafnie zauważył, że seksowna piosenkarka najlepiej prezentowałaby się na swych teledyskach nago.

 • Britney Spears: Wystąpię nago w filmie

  Britney Spears jest po raz drugi w ciąży. Piosenkarka zapewniła jednak, że jest gotowa pokazać swoje nagie ciało w filmie. Ujawniła także, że najlepszym filmowym partnerem dla niej byłby George Clooney ( "Good Night, and Good Luck" ).

 • Britney Spears: Wystąpię nago w filmie

  Britney Spears jest po raz drugi w ciąży. Piosenkarka zapewniła jednak, że jest gotowa pokazać swoje nagie ciało w filmie. Ujawniła także, że najlepszym filmowym partnerem dla niej byłby George Clooney ( "Good Night, and Good Luck" ).

 • Ocenzurowano nagą Britney

  Amerykańskie stacje telewizyjne ocenzurowały nowy teledysk Britney Spears.

 • Britney: Nago na okładce?

  Szykuje się niezwykła gratka dla plotka rskich mediów po obu stronach Atlantyku. Podobno Britney Spears prowadzi rozmowy z magazynem "Vanity Fair", który namawia ją do pozowania nago w ciąży.

 • Fani Britney Spears, nastoletniej wokalistki muzyki pop, z niecierpliwością wyczekują jej filmowego debiutu. Jak już wcześniej informowaliśmy piosenkarka zagra w filmie noszącym jak na razie roboczy tytuł "Untitled Britney Spears Project", który trafi na ekrany kin jeszcze w tym roku. Niecierpliwość fanów, szczególnie tych płci męskiej, na pewno zwiększy fakt, iż podobno Britney ma się w nim...

 • Britney naga w filmie!

  Fani Britney Spears, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, będą mogli zobaczyć swoją muzę nago! Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, w finalnej ponoć już wersji filmu "Crossroads" dokonano kilku zmian. Zdecydowano się m.in. dodać scenę, w której Britney naga bierze prysznic.

 • Britney Spears w "Hustlerze"?

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, chyba zzielenieje ze złości, kiedy weźmie do rąk najnowszy numer magazynu "Hustler". W tym jednym z najbardziej kontorwersyjnych i najpopularniejszych pism dla mężczyzn, pojawiła się bowiem parodia reklamy z Britney, w której gwiazda pokazana jest nago z wibratorem w ręku.