• Informacje na temat:

  britney spears stanik

Artykuły na temat: britney spears stanik
 • "Będę nosić stanik", czyli noworoczne postanowienia gwiazd

  O noworocznych postanowieniach gwiazd pisze "US Magazine": "Britney Spears postanowiła, że wraz z nadejściem nowego roku przestanie się zamartwiać i nauczy się, jak być szczęśliwszą. Obiecała też(...) podobno zawsze ustala sobie na kolejny rok podobne cele - chce przestać palić, skończyć z zakupami i... zacząć nosić staniki.

 • Britney Spears w Warszawie

  Gwiazda pop Britney Spears przylatuje do Warszawy, ale nie po to, żeby śpiewać. Gwiazda promuje swoją pierwszą kolekcję bielizny The Intimate Britney Spears. Spotkanie z polskimi fanami - w środę (24 września) w Złotych Tarasach w Warszawie.

 • Pierwszy występ Britney

  Doniesienia o przygotowaniach Britney Spears (25 l.) do ponownego podjęcia kariery muzycznej zaczynają się potwierdzać. Pierwszy występ odbył się już w klubie House of Blues w San Diego.

 • Britney Spears szuka pomocy

  Britney Spears osobiście poprosiła Natashę Bedingfield o napisanie piosenki. Gwiazda zauroczona jest albumem Natashy, zatytułowanym "Unwritten" i chciałaby z nią współpracować przy nagraniu swojej następnej płyty.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...historii przeszły odcinki poświęcone Madonnie ("Power of Madonna"), Lady GaGa ("Theatricality") i Britney Spears ("Britney/Brittany"). Ten ostatni pobił rekord oglądalności - tylko w Stanach ponad 13 milionów widzów). Szpiczasty stanik Madonny, kuriozalne stroje Lady GaGa oraz szkolny mundurek Spears pokazują, że moda to jedna z tych sztuk, które nie przemijają, a są nieustannie reinterpretowane...

 • Urodzinowe prezenty Britney Spears

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, w miniony weekend, 2 grudnia, przestała oficjalnie być nastolatką. Wykonawczyni przeboju "Crazy" skończyła tego dnia 20 lat i z tej okazji przyjaciele zdecydowali się zaznaczyć jej wejście w dorosłość w dość specyficzny sposób. Wygląda na to, iż wszystkim zależy na tym, aby Britney przestała już być dziewicą. Tak przynajmniej można sądzić z otrzymanych

 • Prawda o występie Britney

  Do mediów przecieka coraz więcej szczegółów dotyczących niezbyt udanego powrotnego występu Britney Spears.

 • Britney Spears: Chcę zagrać w stroju topless

  Ta wiadomość ucieszy fanów i wielbicieli urody Britney Spears, amerykańskiej wokalistki pop. Jak wiadomo młoda piosenkarka pracuje od dłuższego czasu nad filmem "What Friends Are For" i niedawno wyraziła chęć zagrania w nim sceny, w której całkowicie odkryje swe piersi. Problem w tym, że na to nie chce zgodzić się reżyserka filmu - Tamra Davis.

 • Britney i Kylie: Biustonosze na aukcji

  W ostatnim czasie, niemal równocześnie, na internetowe aukcje wystawiono biustonosze należące do gwiazd popu Britney Spears i Kylie Minogue. Jednak ostatecznie wyszywany kamieniami szlachetnymi stanik Britney został wycofany przez samą wokalistkę.

 • "Stuknij mnie kochanie jeszcze raz" ma już 15 lat

  23 października 1998 roku do amerykańskich rozgłośni radiowych oficjalnie wysłano kopie debiutanckiego singla Britney Spears "...Baby One More Time". Wkrótce piosenka stała się jednym z największych przebojów w historii muzyki rozrywkowej, a młodziutka Britney Spears ikoną muzyki pop.