• Informacje na temat:

  britney spears wpadki

Artykuły na temat: britney spears wpadki
 • Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Podczas koncertu w Las Vegas amerykańskiej wokalistce Britney Spears odpadły doczepiane włosy i wylądowały na środku sceny.

 • Wpadka Britney Spears w Las Vegas

  Amerykańska wokalistka Britney Spears dostarczyła kolejnego dowodu na to, że śpiewa z playbacku.

 • Szokująca Britney Spears

  Britney Spears zaskakuje! Popularna nastoletnia wokalistka stwierdziła, że nie jest już małą, niewinną dziewczynką i chce wreszcie pokazać swoje prawdziwe oblicze. Po raz pierwszy w nowym wcieleniu fani zobaczą ją podczas koncertu, który odbędzie się 18 listopada w Las Vegas. Występ zarejestruje stacja telewizyjna HBO i zapewne zobaczymy go również w Polsce. Równocześnie ukaże się trzeci album...

 • Ratujcie dziecko Britney Spears!

  Macierzyńskie wpadki Britney Spears spowodowały powstanie inicjatywy, mającej na celu uratowanie kilkumiesięcznego syna amerykańskiej wokalistki. Specjalna strona internetowa oferuje między innymi podkoszulki z wszystko mówiącym napisem "Save Sean Preston".

 • Internetowy sukces Britney Spears

  Reklama firmy Pepsi z udziałem Britney Spears stała się prawdziwym przebojem w Internecie. Dzięki wizerunkowi młodej wokalistki stronę www.pepsi.com odwiedziło już ponad dwa miliony osób, które zdecydowały się ściągnąć spot reklamowy na swój twardy dysk.

 • Britney Spears zaliczyła wpadkę na początku amerykańskiej trasy

  Britney Spears w lipcu ruszyła w trasę po Stanach Zjednoczonych, która jest częścią jej światowego tournée "Piece of Me". Podczas drugiego koncertu w swoim kraju wokalistka zaliczyła wpadkę na scenie.

 • Wpadka Britney Spears

  Przypomnijmy, że w 2007 roku świat obiegły skandalizujące zdjęcia Britney Spears. Piosenkarka została sfotografowana w sukience bez bielizny. Tym razem przyczyną "wystawienia na widok publiczny" części intymnych było niedokładne ubranie kostiumu podczas niedzielnego (8 marca) koncertu Britney Spears w Tampa na Florydzie. W trakcie wykonywania utworu "I'm A Slave 4 U" gwiazda została opuszczona na...

 • Britney Spears zapomniała, gdzie występuje

  Britney Spears pomyliła miasto, w którym występowała i zamiast przywitać się z mieszkańcami Blackpool, przywitała publiczność z Birmingham.

 • Britney Spears: To była wpadka!

  ..."Czuję się tak, jakbym była w ciąży od 10 lat" - śmieje się Britney Spears (24 l.), która spodziewa się drugiego dziecka. Popularna wokalistka zdradziła przy okazji, że druga ciąża nie była planowana.

 • Kostiumowe wpadki gwiazd muzyki

  Jennifer Lopez zaliczyła kostiumową wpadkę na koniec swojego koncertu w Las Vegas. W momencie, gdy wokalistka kłaniała się publiczności, na pupie rozdarł się jej obcisły strój. Wpadkę ze strojem w Las Vegas zaliczyła również Britney Spears . W trakcie wykonywania utworu "3" kostium Britney, a dokładnie zamek błyskawiczny na jej plecach, odmówił posłuszeństwa. Nie pomogły nawet próby...