• Informacje na temat:

  brodka 2011

Artykuły na temat: brodka 2011
 • Brodka: Nie podoba mi się polska mentalność

  Monika Brodka: - Chciałabym wyjechać. Mogłabym polerować deski windsurfingowe za granicą. Nie podoba mi się polska mentalność i nie chcę utożsamiać się z nią. Polacy nie doceniają swoich artystów(...) zamierzam wyjeżdżać z Polski na stałe. Dobrze mi tu, lubię życie w Polsce. *** Monika Brodka zaprzeczyła, jakoby kiedykolwiek wypowiedziała powyższe zdania: "Kategorycznie sprzeciwiam się wkładaniu...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Monika Brodka w kolejnej reklamie

  ...25-letnia Monika Brodka właśnie została twarzą znanej marki kosmetyków. Będzie promować kremy dla kobiet powyżej 18-stego roku życia.

 • Open'er 2011: Brodka, Vavamuffin i inni

  Potwierdzono udział kolejnych polskich wykonawców na Open'er Festival w Gdyni - wśród nich znaleźli się m.in. Monika Brodka, Pogodno, Vavamuffin i Baaba Kulka.

 • Ramona zamiast Dody i Brodki

  .... Pod uwagę brana była Doda oraz Monika Brodka. Ostatecznie jednak wybór padł na kogoś innego. - Pierwszą potwierdzoną już artystką, która na pewno wystąpi podczas światowego finału Miss Supranational jest Ramona Rey - mówi Paweł Zeitz, reżyser wydarzenia. (nr 31/2011)

 • Będzie gorąco! Gaga czy Katy Perry? Brodka czy Farna?

  Aż sześć nominacji do MTV Europe Music Awards 2011 otrzymała amerykańska gwiazda pop Lady Gaga. Dowiedz się, którzy polscy artyści ubiegają się o prestiżową nagrodę!

 • Brodka i Horodyńska w czerni: Która lepiej?

  Obie uważane za ikony stylu i modowe wzory do naśladowania. Monika Brodka i Joanna Horodyńska eksperymentowały ostatnio z czernią. Której wyszło lepiej?

 • Fryderyki 2011: To będzie wieczór Moniki Brodki?

  Dziś wieczorem (9 maja) w Warszawie rozdane zostaną Fryderyki - najważniejsze nagrody polskiego rynku fonograficznego. Szansę na aż dziewięć statuetek ma Monika Brodka.

 • Michał Szpak już tak nie wygląda! Co za metamorfoza!

  Kiedy pojawił się na ekranach telewizorów w 2011 roku, jako uczestnik show "TVN X Factor", jury i widownia miała bardzo mieszane odczucia. Jednak wystarczyło, że Michał zaczął śpiewać i nikt już nie patrzył na to, jak wygląda. Publiczność była oczarowana jego wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. W programie zajął drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską, ale...

 • Fryderyki 2011: 9 nominacji Moniki Brodki

  W środę (24 lutego) ogłoszono listę nominowanych artystów do Fryderyków 2011. W tym roku do Biura Akademii Fonograficznej wpłynęło 726 zgłoszeń we wszystkich kategoriach.

Wideo na temat: brodka 2011
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.