• Informacje na temat:

  brodka córka

Artykuły na temat: brodka córka
 • Wodecki Twist Festival po raz drugi: Chris Botti, Kayah, Brodka i inni wśród gwiazd

  Katarzyna Wodecka-Stubbs . Córka patrona imprezy dodaje, że ważna jest w tym roku różnorodność muzyczna i pokoleniowa: "Płyniemy przez big bit, standardy, jazz, szalone lata siedemdziesiąte...

 • Tańcząca Brodka: Krew, pot i łzy

  ..."Nowy teledysk Brodki 'Dancing Shoes Kamp! Remix' powstawał w pocie czoła. Nie obyło się też bez łez i rozlewu krwi" - czytamy w informacji o klipie. Oprócz samej wokalistki na planie w roli tancerzy pojawili się jej przyjaciele: Sławek Blaszewski, Sara Brylewska (córka Roberta Brylewskiego), Stanisław Kociołek, Karolina Osińska i Michał Pawłowski. "Dancing Shoes" to drugi singel z EP-ki "LAX...

 • Brodka i jej koncert "MTV Unplugged" później. Zobacz wideo "Syberia"

  ...i potoczyła, że nie ma na to kompletnie czasu. Chciałam tym również podsumować pewien okres - opowiada w rozmowie z Interią Monika Brodka . Gośćmi koncertu "MTV Unplugged" byli Krzysztof Zalewski i Dawid Podsiadło . "MTV Unplugged Brodka" to zapis akustycznego występu, który odbył się 12 kwietnia 2018 r. w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Koncertowi towarzyszyła jedyna w swoim rodzaju oprawa...

 • Ojciec Moniki Brodki nagrodzony

  Jan Brodka, ojciec popularnej piosenkarki Moniki Brodki, został odznaczony przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego za propagowanie muzyki Żywiecczyzny. Działalność Brodki miała bezpośredni wpływ na muzykę jego córki.

 • Bydgoszcz: Przyjedzie I Blame Coco

  Poznaliśmy pełny skład pierwszej edycji Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Jako jedna z głównych gwiazd zaprezentuje się I Blame Coco, czyli córka Stinga.

 • "Ślepa miłość" Ani Rusowicz. Posłuchaj!

  21 października ukaże się płyta "Mój Big-Bit" Ani Rusowicz, córki Ady Rusowicz, uznawanej za królową polskiego big-bitu.

 • Ojciec pilnuje Gosi

  Współpracownicy popularnej wokalistki Gosi Andrzejewicz narzekają na jej ojca, który nie opuszcza 23-letniej córki nawet na krok.

 • "Zabawa, zabawa" : ​Tak się bawią kobiety

  Kinga Dębska swoją karierę reżyserską zbudowała na opowiadaniu o kobietach - począwszy od filmu dokumentalnego "Aktorka" o Elżbiecie Czyżewskiej, przez "Moje córki krowy" z pamiętnymi kreacjami Agaty Kuleszy i Gabrieli Muskały, aż po tegoroczny "Plan B", w którym na pierwszy plan wysuwają się postaci grane przez Kingę Preis i Edytę Olszówkę. "Zabawa, zabawa", drugi film, który reżyserka prezentuje widzom w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to kontynuacja tej tendencji. Tym razem jednak kaliber...

 • Krzysztof Zalewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie ze swoją narzeczoną

  Ola i ja. Na urodzinach Natalii Przybysz dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem 'czakram korony', bo - jak zauważyła córka Natalii Aniela - 'jestem jakiś taki niepewny':) Kolorowo(...)" i "Annuszka". Teledysk do tej drugiej piosenki nakręcili Brodka ze swoim partnerem Przemkiem Dennisem .

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w #Hot16Challenge2: Mocne słowa o Jarosławie Kaczyńskim i Wojciechu Mannie

  ...,  Margaret ,  Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski , Maryla Rodowicz, Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska, Krystyna Czubówna, Wojciech Mann, Agnieszka Chylińska, Beata Kozidrak i Brodka(...) teledysk odpowiada córka Urbańskiej i Józefowicza - Kalina, która w grudniu skończy 12 lat. Małżeństwo do dalszej zabawy nominowało: Borysa Szyca, Dawida Wolińskiego i zespół Teatru Studio Buffo .