• Informacje na temat:

  brodka i dzieci

Artykuły na temat: brodka i dzieci
 • Brodka romansuje ze śmiercią (nowy utwór "Santa Muerte")

  Brodka ujawniła drugi singel z najnowszego albumu "Clashes". Utworu "Santa Muerte" możecie posłuchać poniżej!

 • Brodka w poszukiwaniu Brodki

  Monika Brodka przebyła długą drogę, zanim znalazła się w miejscu, do którego chciała dotrzeć. Wokalistka po czterech latach milczenia wydała świetny album "Granda" i wreszcie śpiewa utwory, z którymi jest jej do twarzy.

 • Koniec Moniki Brodki?

  Czy to koniec kariery 21-letniej wokalistki - zastanawia się "Fakt". "Monice musiało być nie do śmiechu, gdy wyszła na scenę. Zamiast tłumu wielbicieli zobaczyła znudzonych, pokładających się na ławkach ludzi. Gdzieniegdzie krzyczały bawiące się dzieci, które nawet nie spojrzały na scenę. A tam występowała piosenkarka, której jeszcze niedawno wróżono wielką karierę" - czytamy w kolorowym...

 • Monika Brodka "Idolem"!

  W niedzielę, 4 stycznia, wieczorem, zakończyła się trzecia edycja programu "Idol". W ścisłym finale walczyli Monika Brodka i Kuba Kęsy. Ostatecznie widzowie postawili na Monikę, która w głosowaniu otrzymała 69 procent głosów.

 • Ojciec Moniki Brodki nagrodzony

  Jan Brodka, ojciec popularnej piosenkarki Moniki Brodki, został odznaczony przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego za propagowanie muzyki Żywiecczyzny. Działalność Brodki miała bezpośredni wpływ na muzykę jego córki.

 • Wodecki Twist Festival po raz drugi: Chris Botti, Kayah, Brodka i inni wśród gwiazd

  ...zabawy również najmłodszych w specjalnym paśmie, dedykowanym dzieciom. A na krakowskim Rynku Głównym znów będzie można usłyszeć najlepsze chóry we wspólnym "Zacznij od Bacha". Już na początku czerwca...

 • Trasa koncertowa "Poeci rocka". Piotr Rogucki: Dzieci rewolucji

  - Duża odpowiedzialność na mnie ciąży - opowiada w rozmowie z Interią Piotr Rogucki, jeden z uczestników rozpoczętej w połowie lutego trasy koncertowej "Poeci rocka".

 • Krzysztof Zalewski ujawnił, że zaręczył się z matką swojego dziecka. Kim jest partnerka wokalisty?

  Dawkujący prywatne informacje o sobie Krzysztof Zalewski ujawnił na gali Kobieta Roku Glamour i Mężczyzna Roku Glamour, że jest zaręczony.

 • Koncerty w ramach WOŚP

  ...ratujący życie dzieci poszkodowanych w wypadkach i na naukę zasad udzielania pierwszej pomocy. W akcję włączyły się zarówno muzyczne gwiazdy, jak i początkujący debiutanci. Przygotowaliśmy zestawienie, kto z nich i gdzie zagra. Wśród wykonawców są m.in. Andrzej "Piasek" Piaseczny, Hey, Dżem, IRA, Blue Cafe, Homo Twist, Varius Manx, Papa Dance, Virgin i Monika Brodka.

 • Co nam zostało z nu metalu?

  Kozie bródki, spodnie z krokiem opuszczonym do kolan i czapki noszone daszkiem do tyłu - tak nosiła się całkiem spora grupa młodych osób pod koniec lat 90. Łączyła ich miłość do nurtu muzyki nazwanego nu metalem. Nie minęły nawet dwie dekady, a gatunek przeszedł do historii. Sprawdzamy, co z niego zostało, gdy nazwy co głośniejszych gwiazd zdążyły pokryć się już kurzem.