• Informacje na temat:

  brodka pali

Artykuły na temat: brodka pali
 • Byli w "Idolu", ale kariery nie zrobili

  Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki to wykonawcy, którzy zrobili karierę po "Idolu". Jest jednak spora część wokalistów, którzy, mimo udziału w finałowych odcinkach, zniknęli.

 • Recenzja Napalm Death "Apex Predator - Easy Meat": Przepis na wieczną młodość

  "Muzyka może być środkiem do szybkiego zniszczenia społeczeństwa" - mawiał pewien człowiek z bródką, który miał być ponoć wiecznie żywy. Lenin nie przewidział jednak istnienia Napalm Death.

 • Fryderyki 2019: Dawid Podsiadło triumfuje, hip hop poza transmisją telewizyjną

  Stolarskiego (Agencja LIVE). Transmisję telewizyjną rozpoczął łączony występ Tulii (zaprezentowały eurowizyjną piosenkę "Pali się" - posłuchaj! ), Roksany Węgiel i Baranovskiego . Chwilę później(...) zabrała Nosowska . "Jestem jak Dąb Bartek tej nagrody" - podsumowała wokalistka. Kolejni na scenie pojawili się: Kortez , Brodka oraz Organek , a w międzyczasie nagrodę za album roku jazz odebrał...

 • "The Voice of Poland": Znakomita Anna Karwan i pewny siebie Filip Lato

  Anna Karwan, Ewa Novel, Kasia Góras i Filip Lato to uczestnicy, którzy wywołali najwięcej emocji w trakcie trzeciego i czwartego odcinka castingowego "The Voice of Poland", natomiast trenerów zmusili do zażartej walki.

 • Dyskografia: nie stwierdzono

  ..."Jesteś fenomenalny", "jesteś cudowna", "dziękuję, że przyszedłeś do naszego programu", "taki talent zdarza się raz na 100 lat" - słyszeli od jurorów telewizyjnych konkursów talentów. Być może wydawało im się, że złapali Pana Boga za nogi. Gdy jednak padło hasło "kamera stop", nie dostali swojej szansy.

 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.