• Informacje na temat:

  brodka z mama

Artykuły na temat: brodka z mama
 • "Brodka bez ząbka". Monika Brodka pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa

  Z okazji swoich 31. urodzin Monika Brodka opublikowała na Instagramie zabawne zdjęcie z dzieciństwa. Wśród komentarzy z życzeniami ktoś zwrócił uwagę, że malutkiej wtedy artystce, która na zdjęciu szeroko się uśmiecha, brakuje przedniego zęba.

 • Brodka w poszukiwaniu Brodki

  Monika Brodka przebyła długą drogę, zanim znalazła się w miejscu, do którego chciała dotrzeć. Wokalistka po czterech latach milczenia wydała świetny album "Granda" i wreszcie śpiewa utwory, z którymi jest jej do twarzy.

 • Monika Brodka zaręczona. Trzymała to w tajemnicy

  Po kilku miesiącach znajomości Monika Brodka zaręczyła się z fotografem Przemysławem Dzienisem.

 • Brodka ponownie została jurorką Firestone Headliners of Tomorrow

  Ruszyła druga edycja konkursu Firestone Headliners of Tomorrow, który daje szansę wschodzącym gwiazdom polskiej muzyki stawiać pierwsze kroki na profesjonalnej scenie. Brodka wraz z pozostałymi członkami jury wyselekcjonuje TOP3 finalistów. To spośród nich publiczność wybierze zwycięzcę, który w lipcu zagra koncert na Firestone Stage podczas Open'er Festival.

 • Brodka i jej koncert "MTV Unplugged": Zamykam pewien etap

  ...- To nie jest historia Kopciuszka, ale może tak zabrzmi - mówi nam Brodka, opowiadając o występach w ramach kultowego formatu "MTV Unplugged". Kiedyś mała Monia z wypiekami na twarzy oglądała akustyczny koncert Nirvany, teraz sama przyjęła zaproszenie od MTV. Z jedną z najbardziej oryginalnych polskich wokalistek porozmawialiśmy m.in. o kulisach tego przedsięwzięcia, o muzykowaniu z tatą oraz...

 • Brodka śpiewa Kravitza

  Monika Brodka na swym debiutanckim "Albumie" zaprezentowała m.in. utwór "Ain't No Over Till It's Over", pochodzący z repertuaru Lenny'ego Kravitza. To właśnie nagranie zaśpiewa także w wielkanocnym wydaniu programu "Stratosfera". Niedawno w rozmowie z INTERIA.PL laureatka trzeciej edycji "Idola" opowiedziała o swojej słabości do amerykańskiego artysty.

 • Monika Brodka zwariuje

  ...w innym kierunku. Na następnej płycie chcę pokrzyczeć. Będzie na niej trochę wariactwa" - mówi Brodka. "Dzisiaj czuję się wolna. Mam w sobie dużo dobrej energii. Optymizmu i entuzjazmu. Jestem...

 • Fryderyki 2017: Hey, Organek i Brodka z największą liczbą nominacji (lista)

  Brodka, Organek i zespół Hey zdobyli najwięcej - po trzy nominacje - w 23. edycji Fryderyków. Złotymi Fryderykami uhonorowano Urszulę Dudziak, Piotra Palecznego oraz zespół Dżem. Gala wręczenia nagród odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku.

 • Monika Brodka: Na polskiej scenie muzycznej zrobiło się bardzo różnorodnie

  ...słuchać, jest na kim się wzorować, jest gdzie podpatrzeć, co jest fajne" - mówi agencji Newseria Monika Brodka . Monika Brodka bezkompromisowo podbija rynek muzyczny nie tylko w Polsce, lecz także(...) mają większą świadomość tego, co jest fajne, co jest popularne, jaka muzyka jest aktualna, teraz na czasie i to było słychać w tych nagraniach" - podkreśla Monika Brodka. Brodka podkreśla, że już...

 • ​Monika Brodka w jury konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow

  Ruszył konkurs Firestone Headliners of Tomorrow dla młodych, zdolnych muzyków, którego jurorką jest Monika Brodka. Wraz z pozostałymi członkami jury wokalistka wyłoni trzech finalistów i spośród tej trójki publiczność wybierze jednego wykonawcę, który zagra koncert na Firestone Stage - oficjalnej scenie Open'er Festival.

Wideo na temat: brodka z mama
 • Łysa Kasia Popowska w nowym klipie!

  Brodka poszła o krok dalej i faktycznie zgoliła się na zero. Kasi w tej kwestii zabrakło odwagi, ale może to i dobrze, bo nie wygląda w takiej wersji zbyt dobrze!