• Informacje na temat:

  brodnicki

Artykuły na temat: brodnicki
 • Pascal Brodnicki dubbinguje

  Kobiety uwielbiają go słuchać, bo francuski akcent automatycznie wywołuje uśmiech na twarzy. Potencjał komediowy Pascala Brodnickiego wykorzystali twórcy polskiego dubbingu do największego francuskiego hitu filmowego 2012 roku - komedii "Na tropie Marsupilami".

 • Pascal Brodnicki: Cały czas pod presją

  To była przygoda życia - tak o udziale w programie "Azja Express" mówi Pascal Brodnicki. Na towarzysza wyprawy wybrał swojego przyjaciela, Pawła. Dla obu kucharzy jedną z trudności w reality-show był brak jedzenia, o które z zasady nie prosili.

 • Pascal Brodnicki: Ciągle głodny życia

  Pasji gotowania poświęcił się bez reszty. Jest ono dla niego dobrą zabawą, przyjemnością, a także sposobem na poznawanie świata. A każde jego danie to majstersztyk. Pascal Brodnicki (36 l.) opowiada(...) chyba nie sposób się obrazić. On po prostu od razu daje się polubić... Skąd wzięła się u pana ta bezgraniczna miłość do gotowania? Pascal Brodnicki: - Od najmłodszych lat lubiłem spędzać czas...

 • Specjalni goście w programie "MasterChef"

  W dziewiątym odcinku "MasterChefa" w roli jurorów wystąpią mistrzowie kulinarnego świata tacy jak Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz i Andrea Camastra. Uczestników odwiedzi także Jordi Cruz, juror hiszpańskiej edycji programu.

 • Wielkanoc to nie tylko gotowanie

  Pascal Brodnicki ma to szczęście, że łączy pasję z pracą. Jeździ po świecie w poszukiwaniu nowych smaków.

 • Sarsa gościem Kuby Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki rozpoczął dziesiąty sezon swojego programu. Gościem drugiego odcinka tej edycji (emisja we wtorek 8 września, o godz. 22.30) będzie Sarsa oraz Pascal Brodnicki.

 • Prześladowca gwiazdy nie panuje nad sobą

  Oskarżony o podglądanie i niepokojenie 19-letniej wokalistki Seleny Gomez 46-letni Thomas Brodnicki poprosił sędziego o ukarania go kategorycznym zakazem kontaktowania się z Seleną Gomez.

 • Elisabeth Duda jako... Celine Dion

  Ona - aktorka. On - kucharz. Co łączy Elizabeth Duda i Pascala Brodnickiego? Francuskie korzenie oraz film "Na tropie Marsupilami" w reżyserii Alaina Chabata, twórcy przeboju kinowego "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra".

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Może gotować wszędzie

  Po smakowaniu świata przyszedł czas na Polskę. Pascal Brodnicki lepi teraz i gotuje pierogi, bigos, żurek i inne tradycyjne potrawy. Przy okazji pokazuje też piękne zakątki naszego kraju.

Zdjęcia na temat: brodnicki