• Informacje na temat:

  brodzik i tomek

Artykuły na temat: brodzik i tomek
 • Boksująca Joanna Brodzik

  Przygotowując się do nowej roli, Joanna Brodzik zaczęła trenować... boks. Odkryła, że dzięki temu łatwiej odzyskuje dobre samopoczucie. Jej partner, Paweł Wilczak, nową pasję aktorki przyjął z dużą otwartością.

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Brodzik wygrała z "Faktem"

  Joanna Brodzik ( "Nigdy w życiu!" ), jedna z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek, wygrała sprawę w sądzie przeciwko dziennikowi "Fakt". Gazeta ma przeprosić bohaterkę serial u "Kasia i Tomek" za serię zdjęć robionych bez wiedzy aktorki i opublikowanych w jednym z czerwcowych wydań gazety.

 • Wielki powrót Joanny Brodzik

  Po trwającej dwa lata przerwie Joanna Brodzik wraca na ekrany! Gwiazda seriali "Kasia i Tomek" oraz "Magda M." gra teraz Małgorzatę - kobietę sukcesu z Warszawy, która po wyrzuceniu z pracy rozpoczyna nowe życie na Mazurach.

 • Przyjaciółka Joanna Brodzik

  Jesienią w TVN pojawią się nowe seriale komediowe. W jednym z nich - "Przyjaciele" - zagra Joanna Brodzik .

 • Brodzik: "Ja próbuję"

  Aby wiarygodnie zagrać Małgosię, główną bohaterkę "Domu nad rozlewiskiem", Joanna Brodzik uważnie przyglądała się swoim koleżankom. Podglądała także nieznajome kobiety, które znalazły się w ważnych momentach życiowych.

 • Brodzik czy "Brzydula"?

  Wracająca po przerwie Joanna Brodzik czy debiutująca na ekranie Julia Kamińska? A może Magdalena Różczka? O tym, która z aktorek otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010.

 • Joanna Brodzik zmieniła styl

  ..."Joanna Brodzik wygląda niemal tak jak wówczas, gdy zaczynała swoją karierę w serial u Kasia i Tomek . Zrezygnowała w końcu z farbowanego blondu na rzecz swoich naturalnych ciemnych włosów. Do tego niewiarygodnie schudła. Aktorka, która 2 lipca urodziła bliźniaki (Janka i Franka), wygląda szczuplej niż przed ciążą" - informuje "Super Express". Ten bardziej stateczny i poważny wizerunek to...

 • Brodzik i Wilczak zapowiadają nowy hit!

  Chyba spełni się wreszcie życzenie fanów serialu "Kasia i Tomek". Joanna Brodzik i Paweł Wilczak planują wspólny projekt!

 • Kasia i Tomek powrócą?

  To był naprawdę wielki hit. "Kasia i Tomek" podbili serca widzów w całej Polsce. Serial był niekwestionowanym liderem wśród produkcji komediowych o tematyce damsko-męskiej. Strzałem w dziesiątkę(...) w nim ponownie Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka, tylko dziesięć lat starszych? Przed laty Joasia i Paweł nie poprzestali na kontaktach zawodowych. Niewykluczone, że to właśnie scenariusz wpłynął na nich...

Zdjęcia na temat: brodzik i tomek
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
Wideo na temat: brodzik i tomek
 • To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

Dyskusje na temat: brodzik i tomek