• Informacje na temat:

  bronisław maria

Artykuły na temat: bronisław maria
 • Bronisław Komorowski o swoich dzieciach: mają kredyty, pracują na "śmieciówkach" i malują płoty

  Bronisław Komorowski (63 l.) rzadko mówi o swoich dzieciach. Tym razem uchylił rąbka tajemnicy i zasugerował, że nie mają one wcale łatwo w życiu. Twierdzi, że jego córka udała się nawet do Norwegii, by malować płoty.

 • Danuta Szaflarska zostanie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski

  W środę aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska zostanie odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Odrodzenia Polski - poinformowała prezydencka kancelaria. W lutym Szaflarska świętowała 100. urodziny.

 • "Barwy szczęścia": Anna wyjedzie do Włoch, a Jerzy zamieszka u... Małgorzaty!

  Anna (Dorota Kolak) zdecyduje się pojechać do córki do Włoch sama, więc Jerzy (Bronisław Wrocławski) postanowi znaleźć sobie jakieś zajęcie. Będzie też musiał poszukać nowego... mieszkania.

 • Andrzej Wajda na finale projektu Kino Wolność

  Projekt społeczny Kino Wolność, realizowany w ramach obchodów 25-lecia polskiej wolności będzie miał swój finał w czwartek, 29 stycznia, w Krakowie. W uroczystym zamknięciu projektu swój udział potwierdził jego ambasador - Andrzej Wajda.

 • Malanowski i Partnerzy

  ...w. Bronisław Cieślak(Bronek Malanowski), Marek Krupski(Marek), Magdalena Rembacz(Magda), Tomasz Mandes(Tomek), Anna Lucińska(Anna) W nocy na budowie ginie...

 • Andrzej Wajda: Kino wykonało zadanie

  Kinematografia wykonała swoje zadanie w dziele odzyskania przez Polskę wolności - ocenił Andrzej Wajda, który jest ambasadorem kończącego się w czwartek, 29 stycznia, projektu społecznego Kino Wolność. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach obchodów 25-lecia polskiej wolności.

 • "Barwy szczęścia": Trzeba ukryć tę miłość...

  Jerzy (Bronisław Wrocławski) poprosi Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska), żeby nie afiszowali się ze swymi uczuciami. - Musimy uważać - stwierdzi i doda, iż Kacper (Jakub Szlachetka), który właśnie w nimi zamieszkał, nie powinien wiedzieć, że są razem...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • "Barwy szczęścia": Jerzy odzyska wolność!

  Ku zdumieniu i wielkiej radości swojej żony Anny (Dorota Kolak), Marczak (Bronisław Wrocławski) niespodziewanie opuści areszt i wróci do domu. Zostanie oczyszczony ze wszystkich zarzutów!

 • Dzieci z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych zostały w poniedziałek, 20 grudnia, zaproszone na świąteczny koncert do Pałacu Prezydenckiego. Zaśpiewały dla nich nie tylko znane wokalistki: Edyta Górniak, Anna Maria Jopek i Kayah, ale także sam prezydent z małżonką.

Zdjęcia na temat: bronisław maria
Wideo na temat: bronisław maria
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

Dyskusje na temat: bronisław maria