• Informacje na temat:

  brooke mueller dzieci

Artykuły na temat: brooke mueller dzieci
 • Charlie Sheen zaraził byłą żonę i dzieci? Brooke Mueller komentuje sprawę!

  Charlie Sheen (50 l.) jest nosicielem wirusa HIV. Aktor potwierdził to w oficjalnym wystąpieniu w telewizji śniadaniowej. Czy Sheen zaraził swoją byłą żonę, Brooke Mueller (38 l.) oraz dwójkę ich dzieci?!

 • Charlie Sheen uratuje małżeństwo?

  Charlie Sheen i jego żona Brooke Mueller pomimo ostatniego kryzysu w ich związku, nie zamierzają brać rozwodu. Zamiast tego para pragnie dołożyć wszelkich starań, aby uratować swoje trwające dwa lata małżeństwo.

 • Bije rekordy, traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter: liczba odbiorców doszła do miliona. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą zonę, której Sheen miał grozić śmiercią.

 • Charlie Sheen rozwiedziony

  Kontrowersyjny gwiazdor, Charlie Sheen, oficjalnie jest znów wolny. W poniedziałek, 2 maja, sąd orzekł rozwód aktora z Brooke Mueller, którą poślubił w 2008 roku.

 • Śluby, dzieci i rozstania 2009 roku

  ...rodzinach między innymi: Nicole Richie i Joel Madden, Charlie Sheen i Brooke Mueller, Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick, Ben Affleck i Jennifer Garner, Heidi Klum i Seal, Sarah Michelle i Freddie...

 • Bije rekordy popularności, ale traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą żonę gwiazdora, której ten miał grozić śmiercią.

 • Charlie Sheen spłodził kolejne dziecko

  Amerykański aktor, Charlie Sheen zostanie po raz czwarty ojcem. Jego nowa żona, Brooke Mueller jest w ciąży.

 • Śluby, dzieci i rozstania

  W 2009 roku byliśmy świadkami wielu ślubów i rozstań w błysku fleszy. Powitaliśmy też na świecie dzieci wielu gwiazd.

 • Bije rekordy na Twitterze, ale traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter: liczba odbiorców doszła do miliona. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą żonę, której Sheen miał grozić śmiercią.

 • Charlie Sheen się rozwodzi

  Charlie Sheen rozwodzi się z Brooke Mueller. Aktor złożył pozew, który ma zakończyć ich dwuletnie małżeństwo. Wniosek wpłynął do sądu w Los Angeles kilka dni po tym, jak gwiazdor upojony alkoholem zniszczył pokój hotelowy w Nowym Jorku.

Wideo na temat: brooke mueller dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...