• Informacje na temat:

  brooklyn beckham

Artykuły na temat: brooklyn beckham
 • Tallia Storm: Nowy utwór "Still in Love" o rozstaniu z Brooklynem Beckhamem?

  ...​Szkocka wokalistka Tallia Storm zdradziła, że jej nowa piosenka "Still in Love" opowiada o rozstaniu z najstarszym synem Victorii i Davida Beckhamów, Brooklynem, z którym spotykała się przez 18 miesięcy.

 • Czekoladowe święta Beckhamów

  Nietypowy prezent pod choinkę sprawił swojej żonie David Beckham (29 l.), kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii i gwiazda Realu Madryt. Victoria Beckham, 31-letnia była wokalistka Spice Girls otrzyma ... czekoladową fontannę.

 • Joginka Victoria Beckham

  Victoria Beckham dołączyła do szerokiego grona gwiazd muzyki i filmu, które ćwiczą jogę. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła ćwiczenia, ponieważ obawia się, że ciąża może niekorzystnie wpłynąć na jej figurę. Przypomnijmy, że pod koniec lutego na świat ma przyjść jej trzeci syn.

 • Victoria Beckham nie może spać

  Sen z powiek Victorii Beckham spędza możliwość transferu jej męża Davida Beckhama z Los Angeles Galaxy do AC Milan.

 • V. Beckham: Urodziny bez męża

  Po raz drugi z rzędu David Beckham nie uczestniczył w urodzinach żony, Victorii Beckham. Swoje 31. urodziny, przypadające w niedzielę, 17 kwietnia, była wokalistka grupy Spice Girls spędziła w Madrycie, w towarzystwie rodziców i dzieci. Jednym z prezentów od męża był niespodziewany przylot osobistej fryzjerki Victorii z Londynu, która miała sprawić jej nowe uczesanie.

 • Beckhamowie: Imię jak piwo?

  Dziennikarze znów mogą sobie poużywać na małżeństwie Beckhamów. Victoria, była wokalistka Spice Girls, wymyśliła, by jej trzeci syn, który ma urodzić się w marcu, nosił imię San Miguel. Tak nazywa się ulubione hiszpańskie piwo jej męża Davida, kapitana piłkarskiej reprezentacji Anglii.

 • Beckhamowie: Lewe stopy Davida

  Victoria Beckham wyjawiła, że jej mąż David, piłkarz Realu Madryt, nie potrafi tańczyć. "Ma dwie lewe stopy" - oznajmiła. Była wokalistka Spice Girls oświadczyła też, że chciałaby mieć piątkę dzieci. "Jestem jak królik" - dodała "Posh Spice", która obecnie jest w ciąży z trzecim dzieckiem.

 • Beckhamowie: Nieważny chrzest?

  W czwartek, 23 grudnia, w posiadłości w hrabstwie Hertfordshire, odbyły się wystawne chrzciny dwóch synów Victorii i Davida Beckhamów: 5-letniego Brooklyna i 2-letniego Romea. Jednak przedstawiciele Kościołów w Wielkiej Brytanii twierdzą, że ceremonia była nieważna.

 • Beckhamowie bez niani

  Po telefonicznej kłótni z Victorią Beckham, zajmująca się potomstwem słynnego małżeństwa Abigail Gibson zrezygnowała z pracy. Piosenkarka była wściekła na nianię, która spotkała się z domniemaną kochanką Davida Beckhama.

 • Beckhamowie: Trzeci syn

  Victoria i jej mąż David Beckham już wiedzą jakiej płci będzie ich trzecie dziecko. W marcu 2005 roku na świat przyjdzie kolejny chłopiec w sławnej rodzinie Beckhamów.

Zdjęcia na temat: brooklyn beckham
Wideo na temat: brooklyn beckham