• Informacje na temat:

  brosnan żona

Artykuły na temat: brosnan żona
 • Pierce Brosnan z synami. Ich wspólne zdjęcia robią furorę!

  Pierce Brosnan to z pewnością jeden z najpopularniejszych aktorów na całym świecie i niezapomniany odtwórca roli Jamesa Bonda. Mężczyzna prywatnie jest mężem Keely Shaye Smith, z którą ma dwójkę synów. Ostatnio zjawił się z nimi na czerwonym dywanie, a ich wspólne zdjęcia ze "ścianki" zrobiły furorę w sieci.

 • Amerykanin Pierce Brosnan

  Irlandzki gwiazdor Pierce Brosnan ( "Jutro nie umiera nigdy" , "Pozew o miłość" ) zdecydował się przyjąć amerykańskie obywatelstwo. 23 września aktor złożył w Los Angeles stosowną przysięgę i stał się obywatelem Stanów Zjednoczonych. Pierce Brosnan podjął tę poważną decyzję, gdyż ma zamiar w zbliżających się w USA wyborach prezydenckich oddać swój głos na Johna Kerry'ego.

 • Brosnan u Beresforda

  Pierce Brosnan ( "Świat to za mało" , "Szara sowa" ) wystąpi w najnowszym filmie australijskiego reżysera Bruce'a Beresforda ("Wożąc panią Daisy", "Podwójne zagrożenie" ), zatytułowanym "Evelyn". Jak podał magazyn Variety , zdjęcia do produkcji ruszają na początku października w Irlandii.

 • Brosnan na planie "Evelyn"

  Irlandzki magazyn ShowBiz doniósł, że Pierce Brosnan ( "Świat to za mało" ) rozpoczął w niedzielę, 21 października, prace na planie filmu "Evelyn". Zdjęcia rozpoczęto w Dublinie, a poza ostatnim odtwórcą roli Jamesa Bonda, na planie pojawili się m.in. Stephen Rea ("Gra pozorów") i Aiden Quinn ( "Koncert na 50 serc" ).

 • Pierce Brosnan po meksykańsku

  Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) wystąpi w pełnym akcji dreszczowcu "Mexicali". Obraz zostanie zrealizowany przed rozpoczęciem prac nad 21. filmem o przygodach Jamesa Bonda, w którego Irlandczyk wcieli się po raz ostatni. "Mexicali" opowie o biznesmenie, który podczas urlopu w Meksyku wchodzi w drogę bezwzględnym zabójcom.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • Pierce Brosnan: Są wzloty i upadki

  Pierce Brosnan nie powinien nam kojarzyć się wyłącznie z Jamesem Bondem. Urodzony w Irlandii aktor ma swym koncie role w takich filmach, jak "Autor widmo", "Afera Thomasa Crowna", "Krawiec z Panamy" czy "Mamma Mia!". Już 21 marca na ekranach polskich zadebiutuje jego najnowsza produkcja, komedia "Nauka spadania".

 • Pierce Brosnan: Najlepsza przyjaciółka i najpiękniejsza kobieta

  ..."To moja najlepsza przyjaciółka. I najpiękniejsza kobieta na świecie - mówi o żonie Pierce Brosnan. - Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi" - deklaruje, zamykając usta wszystkim, którzy krytykują wygląd Keely Shaye Smith: pełne kształty i cellulit, grzechy niewybaczalne w "idealnym" świecie hollywoodzkich gwiazd.

 • "Kontrola absolutna": Zhakowany Pierce Brosnan

  ...23 września na ekrany polskich kin trafi thriller "Kontrola absolutna" z główną rolą Pierce'a Brosnana. Premierowo w Interii możecie zobaczyć plakat i zwiastun obrazu...

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

Zdjęcia na temat: brosnan żona
 • Pierce Brosnan z żoną Keely Shaye Smith
Dyskusje na temat: brosnan żona