• Informacje na temat:

  bruce kulick muzyk

Artykuły na temat: bruce kulick muzyk
 • Wrocław: Byli muzycy Kiss i Mötley Crüe akustycznie

  We wtorek 12 kwietnia we wrocławskim klubie Nietota odbędzie się akustyczny koncert byłych muzyków Kiss i Mötley Crüe.

 • Bruce Kulick: Wszystko jest OK

  Bruce Kulick, były gitarzysta zespołu Kiss, obecnie często koncertujący z legendarną grupą Grand Funk Railroad, zapewnił swoich fanów, że nie ucierpiał poważnie wskutek strzelaniny, do której doszło 15 października nad ranem w Hollywood.

 • "Byłoby wspaniale wrócić znowu do Polski"

  Proste jest piękne. Ten slogan jak ulał pasuje do muzyki, którą od przeszło ćwierćwiecza tworzy brytyjski zespół Motorhead. Przez ponad 25 lat grupa, której filarem od samego początku jest(...) spośród istniejących formacji może poszczycić się taką estymą? Muzycy Motorhead nie są zbyt rozmowni. Zapewne uważają - i słusznie - że ich głównym środkiem komunikacji ze światem jest muzyka. Na

 • Kiss: Paul Stanley z krzykiem

  Paul Stanley, jeden z liderów amerykańskiej hardrockowej grupy Kiss, przygotowuje kolejny solowy album. Jeszcze nie jest znany jego tytuł ani data premiery, ale pozostałymi szczegółami muzyk podzielił się z fanami za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Kiss.

 • Kiss: Wokalista lepiej śpiewa

  Informowaliśmy już o przygotowywanej właśnie solowej płycie Paula Stanley'a, jednego z liderów amerykańskiej hardrockowej grupy Kiss. Będzie to następca debiutu "Paul Stanley" z 1978 roku. "Na pewno teraz jestem lepszym wokalistą" - mówi muzyk o różnicach pomiędzy oboma albumami.

 • "Zagrać porządnego rock'n'rolla!"

  Obecność piątki poprzebieranych w dziwaczne kostiumy muzyków z Finlandii była największym zaskoczeniem podczas półfinału i finału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006. Zdziwienie było tym(...) Michała Boronia z basistą od pseudonimie OX była przede wszystkim Eurowizja i premiera albumu "The Arockalypse". Muzyk, który dołączył do grupy Lordi w 2005 roku, do zbyt rozmownych nie należy, ale

 • Kiss: Lider żyje, by wygrywać

  Nowa solowa płyta Paula Stanley'a, jednego z liderów amerykańskiej hardrockowej grupy Kiss, będzie nosić tytuł "Live To Win". Nie jest jeszcze znana data premiery tego wydawnictwa, bo obecnie trwają jeszcze rozmowy z wytwórniami w różnych krajach. "Nie ma nic gorszego, gdy masz np. kontrakt na wydanie płyty w Stanach, a np. niemiecka wytwórnia nienawidzi tego albumu" - twierdzi Stanley.

 • Szwedzki hołd dla Sweet

  "The Sweet According To Sweden" to tytuł albumu, który kilkunastu muzyków, głównie szwedzkich, nagrało w hołdzie legendarnej brytyjskiej grupie Sweet. Płyta ma być dostępna w sprzedaży już 9 lutego. Wydawcą jest wytwórnia Rivel Records.

 • The Black Crowes uhonorowani

  Muzycy amerykańskiej grupy The Black Crowes zrobili sobie w poniedziałek, 14 maja, przerwę w tournee i przybyli do Los Angeles. Mieli ku temu istotny powód. Na słynnym Hollywood Rockwalk, rockowym chodniku sławy, znajdującym się przy Bulwarze Zachodzącego Słońca, członkowie zespołu odcisnęli w betonie swoje dłonie.

 • W hołdzie Van Halen

  Grupa Van Halen, zajęta od kilku miesięcy poszukiwaniem wokalisty, wkrótce może zacząć narzekać na nadmiar kandydatów. Wszystko zależy od tego, jak z repertuarem zespołu poradzą sobie muzycy nagrywający płytę w hołdzie twórcom "5150".

Wideo na temat: bruce kulick muzyk
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

 • Surogaci

  Świat bliskiej przyszłości. Ludzie żyją w zupełnej izolacji, kontaktując się między sobą jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami, które są lepszymi wersjami swoich ludzkich odpowiedników. W tym świecie jest na pozór całkowicie bezpiecznie, przemoc (jak się wydaje) skutecznie wyeliminowano. Agent FBI, Greer (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia Greer zostaje zmuszony do, wielce ryzykownego, opuszczenia domu. Nie ma jednak...